Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlsúlyos 4 éves labinak mit...

Túlsúlyos 4 éves labinak mit adhatok jutalomfalatként trükktanulásnál és hasonlóknál? Doki nem mondta meg!

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Olyan zöldség darabot, amit szeret. Tojáshéjdarabot, azt is szeretik. Nekünk goldink van.
2021. febr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

A saját tápját kapja és aznap már külön nem eszik vagy adhatsz neki bármi mást is, de akkor annyival csökkentsd a kajáját.


A legegyszerűbb, ha nap elején kiméred a napi adagot, abból kap jutit, ha tanítasz és ha marad még a pohár alján, odaadod vacsorára neki.

2021. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Igen, azt szoktam, hogy reggel kimérem a kaját és abból viszek el ha tanulunk vagy túrázunk, de mostanában válogatós lett (nagyimnál volt amíg én coviddal karanténban voltam és ő mindenféle elvetemült dologgal etette), és extrább feladatokat csak különleges ínyencségekért akar megcsinálni a kisasszony. Azok viszont olyasmik, hogy virsli, kolbász meg hasonlók, ami meg diéta alatt nem a legszerencsésebb. Most az almával, répával próbálkozom, azok egy ideig érdeklik, de ha sokat kap, nem fog menni tőle a hasa?
2021. febr. 19. 07:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz uborkával, szinte víz az egész. Ha nem kéri, akkor nem éhes nem kell adni neki. Semmi baja nem lesz az almától meg a répától. Ha gyakorolni akarsz vele kifejezetten tarts koplaló napot, és akkor hidd el minden juti jó lesz :) nem tudom milyen tápot kap de csökkentsd az adagját, tápoktól előszeretettel híznak el a kutyák, egyébként diéta alatt nem tanácsos jutifalizni
2021. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
1-es vagyok, miért lettem lepontozva?! A répacA vitamin forrás, szép lesz a szőre. A tojáshélyban meg sok a kalcium.
2021. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A sajat tapjat kapja! Ha nem ker belole akkor igy jart. Majd masnap ujra felajanlod neki tanulasnal.
2021. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Somogyi Ági ***** válasza:
96%

4essel egyetértek, a koplaló nap csodákra képes 'válogatósság' téren.


Ha egy zacsiba nagyon kevés nagyon erős illatú jutit (pl visli) teszel és mellé darabolod a kevésbé hizlalo falatokat (ubi, répa, alma) akkor pár óra alatt atveszi az illatát a zacsiban, ez kis csalás, nálunk működött (volt hogy 1db Lazac Kronch kekesz lemorzsolva elég volt egy nagy zacsi zöldséghez annak pl olyan erős illata van, persze haszereti a halat)


Semmiképp ne engedd a fejedre nőni, ha nem eszi amit kap nincs juti és pont. Ezt nem ő dönti el, Te vagy a falkavezér.


Plusz kiprobalhatod, hogy esetleg játékkal motiválható e juti helyett.

2021. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Egy elo pockot, amu ugy fut mintha dinamit robbanna alatta! Es akkor lesz a dagadt kutyabol Normalis 😁
2021. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fuffi válasza:
A labi imádja a hasát de mégjobban a gazdiját. Nincs szüksége jutifalatra. Ha örülsz nagyon és megdícséred az is elég neki. Ő azért is megcisnálja, érted, nem csak a kajáért :) Mert a labi ilyen. Nagy nagy örvendezés és játék a tökéletes juti :)
2021. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!