Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora bírságot szabhatnak...

Mekkora bírságot szabhatnak ki közterületen póráz nélküli kutyasétáltatásra?

Figyelt kérdés
Kis faluban élünk, és egy ember rendszeresen póráz nélkül jön a két kutyájával, azok rohangálnak fel-alá, a mieink meg őrjöngenek. Ez már szinte mindennapossá vált. Szóltam az embernek, hogy rakja pórázra a kutyáit, de nem foglalkozik vele. Arra gondoltam, hogy legközelebb levideózom és feljelentem. Vagy érdemes összegyűjteni több alkalomról is videokat, akkor lehet, hogy mégjobban megbüntetnék?

2021. febr. 19. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Rosszindulatu daganat vagy kerdezo! Neked az esik jol ha a masikat megbuntetik? Nem is vagy ember.
2021. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Más kutyákat nem ugatnak, nem kell aggódni, meg vannak nevelve rendesen. Ezek viszont fel-alá rohangálnak, hergelik a mieinket. Szépen kértem a gazdájukat, hogy legalább egy pórázt rakjon rájuk, hogy ne vergődjenek annyira. S miután a figyelmeztetésem ellenére is törvényt szeg, így igenis, hogy feljelentést fogok tenni ellene, mert nemhogy jogom: kötelességem.

#11-es, igyál valamit!

2021. febr. 19. 18:16
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Kötelességed 😂
2021. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bizony, állampolgári kötelességem bejelenteni, ha törvénytelenséget látok. Amennyiben ezt viccesnek tartod, javaslom áttanulmányozni az általános iskolai tankönyvek “állampolgári ismeretek” c. fejezeteit.😉
2021. febr. 19. 21:14
 15/16 anonim ***** válasza:
61%

Akkor most ezt csak én nem értem? Mennyivel lesz másabb,ha pórázon sétáltatja? Attól még a te kutyád örjöngeni fog ugyanúgy. Értelmetlen az egész!

Nem mellesleg tanítsd meg a kutyádnak,figyelmen kívül hagyni. Nálunk (falu) is sokan sétáltatnak póráz nélkül. Engem pont nem zavar. De a kutyámat sem,maximum megszagolgatja. (Nem tudja ki dugni a fejét,sem az orrát). De én vittem pici kora óta kutyás közegbe.

2021. febr. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%

Attól, mert raksz egy kacsintós fejet a mondatod végére, még nem mondasz nagyobb okosabbat 😂


Mondjuk amíg ezeket a kommenteket leírtad, addig is nevelhetted volna picit a kutyadat ☺️

2021. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!