Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a 10 éves...

Hogy tanítsam meg a 10 éves kutyám hogy ne húzzon sétálásnál?

Figyelt kérdés
Hámmal sétáltatom mert a nyakörvet nem szereti és volt us már ebből gondunk. Hiába 10 éves nagyon aktív és érdeklődő. Úgy viselkedik mint egy kölyök kutya😂 Fiú kutyus ezért minden oazlophoz oda húz hogy lepisilje. Meg amúgy is gyorsan megy. Kicsi kutya 10 kg de szeretném hogyha normálisan sétálna. Meg lehet még vele ennyi idősen tanítani h ne húzzon? Vagy ez már így marad?

2019. febr. 23. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
fojtós nyakörv
2019. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
na akkor lepontozók, mi mást ajánlotok?
2019. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

2-nak.


Hagyd, csak a szokásos, idióta, fotelállatvédők trollkodnak.

Majd jelenit és törölteik is, szokásuk szerint, és nyomják a türelem, meg az eddig mié nem nevelted, meg a vidd suliba...barom dumákat.

2019. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

"Hámmal sétáltatom mert a nyakörvet nem szereti" - Na várj, milyen hám és milyen nyakörv?


Az enyém, mikor hozzám került néhány hónapja fajtamentéstől (hasonló méretű), azt mondták, felejtsem el a nyakörvet, mert utálja. Egyszer kiugrott a hámból, amit vele adtak, el volt törve az egyik csat, nem vettem időben észre, de nem futott el. Nekem volt itthon nyakörv, mert vettem korábban, nem kockáztattam, hogy törött csatos hámmal sétáljunk, amíg nem veszek másikat, szóval nem úszta meg a kutyám a nyakörvet, de érdekes módon a tájékoztatás ellenére tűrte, majd később már maga tartotta oda a fejét, hogy adjam rá. Aztán kerestem egy másik típusú hámot, mert abban a típusban nem tudtam tovább megbízni, találtam egy olyat, ami nyakörves hám, aztán egy ideje nincs dupla póráz nyakörvvel, csak ez a hám, és alakul a séta is lassacskán, amúgy azért is maradok inkább a hámnál, mert mi futunk is, ahhoz meg a hám jobb. A húzás ellen nekünk a jutalomfalatos (sonka, párizsi, virsli) séta vált be, ezekkel nagyon motiválható.

Ez a mi hámunk:

[link]

2019. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Korábban ilyesmi volt, ilyenből ugrott ki, ezt a típust én nem ajánlom, az ügyesebb akkor is kiügyeskedi magát, ha nem sérült a hám, főleg, ha húz:

[link]

2019. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!