Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek ilyen sérülés volt a...

Akinek ilyen sérülés volt a kutyája talpán, mit csináltak vele?

Figyelt kérdés
A kutyám elkezdett sántítani, de olykor rálép a lábára. Jobban megnéztem a lábát, és a talpánál egyik talppárnánál egy vastag darab eláll, olyan mintha egy megvastagodott rész le akarna válni. A többi lábpárna rendben van. Felhívtam az állatorvosokat, ma már nem fogadnak, holnap 9-re megyek vele. Akinek volt ilyen a kutyájával, mit csináltak vele?

#kutya #sérülés #megvastagodott elvált talppárna
2021. febr. 19. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Mosd le, locsold le betadinnal. Én zoknit is szoktam rá rakni, hogy ne piszkálja.


Az én kutyám gyakran megsérti a talpát, mert úgy fut, mint az atom...


Legutóbb pont úgy sérült, mint a te kutyád. A fentieket tettem. Mire másnap elvittem dokihoz, "lejárta" a bőrdarabkát a lábáról. A doki mondta, hogy az csak a felső hámréteg volt, betadinon kívül nem kell más.


Azért vidd el, ha a bőr ott lesz még, ő le tudja szedni neki szerintem, nehogy beakadjon valamibe.

2021. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ez nagyon vastag rész, és a vége benne van a talpában.
2021. febr. 19. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ijeszően néz ki, de nekik elég vastag a hámrétegük. Mint a gumi, olyan :)


Ha alálátsz, és ott szép piros, egyenletes felületet látsz, akkor ne aggódj. Fertőtlenítsd, és vidd dokihoz, de nem lesz gond, lehet reggel már sántítani se fog (enyém másnap már húz, le se tojja :D)

2021. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!