Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek elmúlik vagy nem...

Szerintetek elmúlik vagy nem lesz feltűnő április végére (akkor már jön a rövid ruhás időszak) a kissé vadhúsos-és lila-sebhely a térdemen (tél elején"csináltam", hasra estem az aszfalton[nadrág is szétrepedt])?

Figyelt kérdés
B....nkók és vicceskedők kíméljenek!

2018. febr. 2. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

azért áprilisra illene elmúlnia...

ha nem, akkor irány dokihoz

2018. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha nem krémezem, akkor is? Mert lehet, hogy lesz egy pár "elfelejtettem bekrémezni"-alkalom.
2018. febr. 2. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:

nézd, rajtad áll, hogy szeretnéd-e, hogy szépen begyógyuljon, ne repedezzen fel, és ne maradjon heg utána

ha lesz "elfelejtem" alaklom, akkor ennek fennáll a kockázata, de ez egyedül a te döntésed, neked kell ezzel élned

2018. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 4-5 éves sebhely a lábamon. Halványodott már, de nem tűnt el teljesen. Szerencsére kicsi, nem feltűnő. Bár ez nagyon mély volt, és nem is krémeztem, szóval ne ijedj meg, nem okvetlenül marad meg neked is.
2018. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan 2 cm hosszú, és fél cm széles.
2018. febr. 2. 11:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Az kicsinek számít?
2018. febr. 2. 11:18
 7/8 A kérdező kommentje:
van sebhely rajta, de addigra ugye már nem lesz feltűnő?
2018. febr. 2. 11:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kicsinek mondanám. Hogy elmúlik-e április végére, azt nem tudom. Az enyém nagyon mély is volt, meg mint írtam, nem is kentem semmivel, szóval valószínűleg ezért maradt meg sokáig.

Ha esetleg neked is megmarad, nem kell kétségbeesni, egyrészt mert kicsi, nem feltűnő, másrészt meg ez nem egy nagy tragédia. Én elég hiú vagyok sokszor, de ez pont nem érdekel. :D

2018. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!