Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak az orrán rózsaszín...

Kutyámnak az orrán rózsaszín folt(ok) jelent(ek) meg, mi(k) lehet(nek) ez(ek)?

Figyelt kérdés

Pár napja véltük ezt felfedezni, előtte sima barna színű volt az orra. Mi lehet ez?

Kép a kommentben.



#kutya #orr #folt #rózsaszín #labrador-vizsla keverék
2021. febr. 22. 10:56
 1/6 A kérdező kommentje:
2021. febr. 22. 10:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hóorra van, valószínűleg, sok kutyánál megesik, hogy a nyáron fekete orr télire foltokban rózsaszines lesz.

De ha nagyon aggódsz, nézesd meg orvossal is.

2021. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Hó orr, pajzsmirigy probléma, daganat vagy műanyag tálból való etetés okoz ilyet.
2021. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
off: nagyon szép szőre van a kutyádnak <3
2021. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy írták előttem mi az, én is csatlakozom, viszont kérdésnek, vagy észrevételnek annyi, hogy az orra tetején hámlik, vagy csak koszos kicsit? Van olyan gombás fertőzés, ami így hat az orrára, de amúgy cuki orra van :) Édi blöki.

Majd a kötelező oltásnál kérdezd meg az állatorvost is, nincs-e valamilyen nyomelemhiánya az ebnek (sima vérteszt), mert az is okozhat ilyet és simán a tápokkal lehet megoldani. Daganatra én nem gyanakodnék, főleg ha nincs más tünet. Hormonális gond viszont tényleg szintén lehet.

2021. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszos, vagyis földes csak kicsit. Semmilyen más tünete nincs, de hamarosan visszük állatorvoshoz.
2021. márc. 4. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!