Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közvélemény kutatás, oktatásba...

Közvélemény kutatás, oktatásban, nevelésben lévő kutyákhoz! Mit teszel, ha...?

Figyelt kérdés

1. Izgatott a séta előtt

2. Kimegy, kirohan előtted az ajtón

3. Üget, húz séta közben

4. Nem jön oda a hívószóra

5. Visít a macskára, mint a fába szorul féreg


2021. febr. 22. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Keress kiképzőt a kutyádhoz. Gyk-s praktikákkal nem fog menni.
2021. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Csak azért érdekel, mert nem tudom, hogy jól csináljuk-e, ezek a problémáink és nem tudom, hogy meg tudjuk-e így oldani...


1. Nem indulunk el addig, míg ennyire túlzottan izgatott.

2. Nem megyünk ki addig. Amíg kirohan előttem visszajövünk.

3. Megfordulok amint a lábam mellől előrefut.

4. ??? (Ezt nem tudom, mert ha bent nem jön oda, és odajön akkor nem cseszhetem le...Kint pedig odahúzom a pórázzal, hogy tudja mit várok el)

5. Ha az utcán jön,megy a macska, akkor irányt váltok vele, de visszaforog és visít akkor is

2021. febr. 22. 21:20
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem mindenki tud elmenni sajnos képzőhöz, vagy pedig megfizetni a házhoz jövőt.. :( Sajnos aki ide házhoz jönne, az 20 ezer / alkalom
2021. febr. 22. 21:22
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Most te a kutyáknak tetted fel a kérdést? Nemhinném h sok kutya gyakorizik jobb lenne ha személyesen érdeklődnél náluk
2021. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

1. Ha izgatott szerintem természetes.

2. Mindig mi megyünk ki a kutya előtt.

3. A kutyának amíg pórázon van, mindig láb mellett kell sétálnia.

4. Vissza kell jönnia hívásra.

5. Sem macskát, sem más kutyát vagy bármilyen állatot nem bánthat.

Pitbulljaink vannak, és így vannak nevelve.

2021. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :D
2021. febr. 22. 21:30
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Én sok Cesar Milánt néztem, és abból tanultam dolgokat. Ajánlom neked is, nagyon hasznos!
2021. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

1, Feladatot kap, általában megnyugszik tőle de amúgy sem szokott izgulni séta előtt.

2, Kapuszabály, nem mehet ki az ajtón amíg nem kap engedélyt. Vissza kell lökni/vinni majd az egyik lábaddal vissza lépsz. Addig csinálod amíg már nem próbálkozik kimenni, majd kihívod/engedélyt adsz kijönni.

3, Pórázszabály, kutya mellkasa nem mehet a lábad elé. Ha eléd megy, vagy húz megfordulsz és vissza mész 5-6 lépést. Fordulásnál kicsit megrántod (nem akkorát persze hogy elrepüljön, csak hogy érezze hogy te sétáltatod őt és nem ő téged)

4, Amíg nem stabil a behívása nem veszed le pórázról, használj 10-25 méteres kiképző pórázt. De ha el van engedve akkor ne kergesd, hívogasd csalogasd. Indulj el az ellenkező irányba. Ha vissza jön jutalmazd meg, először semmi képen ne kösd meg engedd vissza majd utánna 1-2 perc múlva hívd be. Behívtad rakd pórázra majd 1-2 perc után engedd el. Meg kell bíznia benned, tudnia kell hogy a póráz nem egy büntetés.

5, Nem visít, jól van szocializálva egyéb állatokra, figyelmen kívül hagyja. De ilyenkor vond magára a figyelmét.


Ahogy olvasom eléggé hiányos a kutyád nevelése, hidd el megéri gyűjtögetni. Én is össze gyűjtöttem a pénzt tanfolyamra. Minden esetre azt írtam le amit a kiképző tanított nekünk

2021. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Az ,, oktatásban, nevelésben lévő kutyák" ilyenkor már pihennek, nem hinném, hogy írnának a kérdésre. :D
2021. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Haha, jólvanna, elírtam, nem kutyákhoz, hanem kutyákról :D
2021. febr. 22. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!