Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám véreset váladékot...

A kutyám véreset váladékot nyomott ki kakilás után. Minden oltást megkapott! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
annyi problémám lenne hogy a 15 hetes kutyusomat(amstaff) reggel levittem, elvégezte a dolgát és utánna egy kevés véres váladékot nyomott ki. élénk piros volt. utánna találkoztunk kutyusokkal és játszott vagy egy órát.de egész nap olyan kedvetlen és sokat alszik.nem lázas, sőt...3 hete volt féreghajtva.
2008. dec. 3. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Bármi!


Gyorsan orvoshoz vele!!!!

2008. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd el dokihoz és minél előbb. Az én kutyusomnak is hasonló baja volt, elvittük dokihoz és nem hogy lázas volt, hanem alig volt hőmérséklete, neki is véres volt a széklete és még hányt is, a köv. nap pedig elpusztult szegénykém :((( pedig 2nappal előtte még semmi baja nem volt!
2008. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal meg, barmit osszeszedhetett. Azonnal vidd el orvoshoz szerintem.
2008. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, mihamarabb vidd orvoshoz.

Nem játék, lehet nagyobb baj is.

2008. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kis korban még könyen elkaphatnak bármi betegséget amibe akár bele is halhatnak.Mihamarabb vidd dokihoz.Remélem nincs komoly baj.
2008. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem kell megijedni, az én kutyámmal is volt ilyen, rohantunk az állatorvoshoz, megvizsgálta és semmi baja nem volt, azóta is jól van, igaz, ő sokkal idősebb volt már, mint a te kutyád. De ettől függetlenül vidd el a dokihoz minél hamarabb, mert nem tudhatod, hogy tényleg ártalmatlan-e.
2008. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lenyelt valami éles tárgyat, vagy csirkecsontot, megsérthette a belét vagy akár ki islyukadhatottt, attól lehetett a véres széklet és ha jól tudom lázat is okoz , de nem vagyok orvos, mindeképp vidd el egy állatorvoshoz!!
2008. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!