Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barfosok! Megéri megvenni a...

Barfosok! Megéri megvenni a zöldség/gyümölcs keverékeket? Tényleg annyira jók? Melyik jobb? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Eddig vagy több fajta zöldséget/gyümölcsöt lereszeltem, majd zacskóban (visszazárható) betettem vagy lepürésítettem és fagyasztottam. Az előbbi hamar büdösödött, míg az utóbbi macerás (legalábbis annyit pürésíteni amennyi a jégkocka tartóba elég)


Ezeket néztem:


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. febr. 23. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
En friss zoldseget veszek es azt megfozom a levesben. En nem hiszek az ilyen porokban.
2021. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ezek baromi drágák... 1 kilóért, sőt még 125 grammért elkérnek 4000 forintot? Ráadásul ezek kétes minőségűek, nem tudjuk, hogy ténylegesen honnan származnak és milyen minőségűek voltak szárítás előtt.
2021. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Piacon vagy nagyobb élelmiszer boltban ennek az árnak a töredékéért kapsz zöldséget/gyümölcsöt frissen. Lereszelni meg pürésíteni pedig nem kell.
2021. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kérdés nem a főzésre irányult, hiszen nyersetetésnél a zöldséget sem főzzük meg... nem is arra voltam kiváncsi hogy drágák... és nem is a friss gyümölcs zöldségre voltam kiváncsi... reszelni meg pürésíteni azért kell mert úgy könnyebben emészti és többet használ fel belőle.


Kérem olyan válaszoljon aki tud érdemben választ adni, köszönöm

2021. febr. 23. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira okos vagy, akkor minek a kérdés?
2021. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Somogyi Ági ***** válasza:

A szárított zöldségek jók.


Én friss zöldséget szoktam aprítani, és hozzá porciozom az adaghoz. De nem mindig sikerül eleget vennem, ilyenkor előkerül a szárított zöldség.


Hátránya : drága ​

Előnye :a kutya imádja, kényelmes, és egymillió évig eltartható.


Langyos víz hatására megdagad, puhul.


Nekünk mindig van itthon tarcsiba. (Farkaskonyha Zoldike vagy Quebeck Barf leves)

2021. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!