Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismer jó kutyatápot?

Valaki ismer jó kutyatápot?

Figyelt kérdés

Eddig főtt ételt kapott szinte minden etetésre az egyszem kutyánk (ha nem úgy jött ki a lépés akkor konzervet). Most viszont bővült a család egy második kutyussal is.

Hamar rá jöttünk, hogy a kétszeres fogyasztást igen nehezen tudjuk követni főzés téren. Hiszen heti 1-ről 3-ra nőtt a "főzős napok" száma. Ez sokat elvesz az időkből is, de a nagyobb baj, hogy nem mindig tudunk nekikvaló húst venni a hentesnél.

Ezért muszáj lecsökkenti a főtt kajás etetések számát és néha-néha száraz tápot adni nekik.

Tudnátok ajánlani jó, száraz tápokat közepes termetű kutyusokhoz? Olyasmire gondoltam ami reális árban van, és tápláló számukra.

Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 23. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mi számít reálisnak? Én Purizonnal etetek és meg vagyok vele elégedve, ár érték arányban a legjobb szerintem. Mikor összébb kellett húzni a nadrágszíjat Brit premiumot kaptak, az is még elfogadható minőség.
2021. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Érdemes lenne egyféleképpen etetni őket, a hol főtt kaja, hol táp nem igazán tesz jót egy érzékenyebb emésztésű kutyának.

Már megfelelő, de nem drága tápok pl. a Josera, Brit.

2021. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem tanácsos keverni a kettőt, dönteni kellene ez vagy az

Mindenkinek más a reális ár pl minőségéhez az Orijen ára reális

2021. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Brit Premiumot próbáld ki
2021. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ajánlásokat és a tanácsokat.
2021. febr. 23. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!