Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabolha ellen hatásos...

Kutyabolha ellen hatásos megoldás?

Figyelt kérdés
Palotapincsiről van szó. Kertes házban lakik, kijár az udvarra is elég sokat. Rengeteg bolhája van, nagyon szenved szegényke. Bolhaírtó nyakörv semmit sem segített, gyakori fürdetés sem. Többféle spray is ki lett már próbálva. Van e valami igazán hatásos megoldás a problémára?
2010. aug. 17. 19:59
 1/9 Doriiisss ***** válasza:
A bolháira nem nagyon tudok választ adni viszont a területét belehetne permetezni Neocidollal. A kutyát is meg lehet benne fürdetni, csak kérdéses számomra hogy hatni fog-e.
2010. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
piretrin v. peretrin(nemtom a pontos nevét :)) ami virágporból van
2010. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Neostromosant tudom ajánlani, nekem bejött:)
2010. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A környezetét, ahol van, fertőtleníteni kell, fürdesd meg bolhák kiírtására alkalmas samponnal, és ne bolha nyakörvet használj, inkább cseppeket! ex-pot csepp 6 darab kb. 6-8ezer forint.
2010. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A neostomosan jött be nekünk is!Már mindent kipróbáltam és a bolhák maradtak!Állatorvosnál vettem 450 ft volt egy ampulla!1 liter vízhez kellett hozzá keverni és azzal lefürdetni a kutyut!A második ampullát szintén bekevertem egy spriccnis flakonba azt meg szét fújkáltam a lakásba!
2010. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én vettem már sokféle bolhaírtó nyakörvet s spréket meg cseppet is de nem használt!hallotam hogy a diófa levél nedvét rá kell rakni a tarkojára egy-kétt cseppet és ki írtsa .nekem a diófa leveél jőtt be és használt
2010. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neostomosan-os fürdetés!

Ha már bebolhásodott ennyire, akkor a nyakörv és a spot-on semmit nem ér.

2010. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 18. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Insecticide 2000, pumpás spray (állatkereskedésben vásároltam). Állatokra (a kereskedő javasolta) és környezetükre egyaránt hatásos.

[link]

2012. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!