Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egyedül vezetek egy autót...

Ha egyedül vezetek egy autót és a kutyám velem utazik, bi történik egy balesetkor?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a én (a sofőr) is annyira megsérülök, hogy nem tudok tovább vezetni, a kutyám is megsérül. Hozzám hívnak mentőt ha mákom van, vagy hívok maganak, de a kutyámat ki menti meg? Őt ott hagynák meghalni? Mert a hozzátartozókat nem a baleset helyszínére hívják, de ha mégis, addigra szerintem már késő a kutyának. De még ha el is tudnám vinni a kutyát, honnan tudjam hová kell mennem? Mármint mire kiguglizom a legközelebbi állatkórházat, lehet hogy szintén késő lesz a kutyának. Most történet szempontjából tegyük fel hogy a kutyának a lába törik el meg pl pár bordája, nem ha bele azonban, de nem kellemes az biztos... Igazából csak kattog az agyam és nem tudom ilyen esetben hogyan kell eljárni.
2021. febr. 28. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Box is el tud törni, illetve ha kamionnal vagy nálad nagyobb, vagy nagy erővel találkozol, nem feltétlen garantál se a box, se az öv mindent.
2021. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézd: [link]
2021. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!