Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatmenhelyen való önkénteske...

Állatmenhelyen való önkénteskedésnek vannak feltételei?

Figyelt kérdés
Elég sok szabadidőm van mostanában, és szívesen sétáltatnék kutyákat, vagy akár besegítenék ott helyben,nyilván ingyen. Örömmel fogadják az ilyeneket, vagy meg kell felelni valamilyen követelménynek? 21 éves egyetemista vagyok.

2021. márc. 3. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Attol függ, most a virushelyzet miatt pl sok menhely nem fogad latogatokat, vagy csak egyesevel, es uj onkenteseket sem. De korbe kell kerdezni, amikor en elmentem parszor igy setaltatni, akkor nem kellett szinte semmi hozza, ott adtak porazt, nyakorvet is. Annyi hogy barmelyik kutyat nem vihettem, amelyik nem volt olyan beszamithato. De vittem nemet dog kevereket, kuvaszt is, nem csak kisebbeket, inkabb a viselkedesuk szamitott. Ha mindig raertem volna, gondolom a nehezebben kezelhetoket is vihettem volna, de sajnos ez nyaron volt es kezdodott a suli meg jo par evvel ezelott. Elsore valoszinuleg neked se nyomnak a kezedbe egy rotit, ki kell epulnie a bizalomnak, megfigyelik hogy bansz a kutyakkal, hogy reagalnak rad a kutyak, stb. Szerintem jo neven veszik makd, hogy segiteni szeretnel.
2021. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Én minden nyáron kijárok a kutyamenhelyre segíteni, általában etetés, sétaltatás, meg több ilyen alapvető dolog. És engem egyszerűen csk befogadtak, nem kellett semmit csinálnom. Mindig vittem különféle tápokat, konzerveket és ezzel is támogattam őket, plusz ugye még segítettem is. Úgyhogy az "önkénteskedés" vagy nem tudom minek nevezzem, egy nagyon jó dolog... Remélem te is élvezni fogod:)
2021. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!