Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mióta hiperaktívak a pincsik?

Mióta hiperaktívak a pincsik?

Figyelt kérdés

4 pincsikeveréket ismerek és mind hiperaktív.

Az egyik 12 év körüli sicuval van mixelve, egy nagy házban lakik és egésznap futkosik a házban. 3 évesen fogadták örökbe, azóta is ilyen.

Másik 10 éves, tacskóval van keverve simán bír egy 6órás túrát heti szinten, amúgy napi 2 órát sétál, vagyis inkább fut.

Egy másik kertes házban lakik, kint, szintén tacskóval kevert, napi fél óra környékbeli sétálgatás mellett megszökik napi szinten, elmegy megsétáltatni magát, mindenféle mondják, hogy itt is volt, ott is volt, aztán 2-3 óra múlva hazamegy.

Az utolsó meg csivavával kevert, egésznap játszik, le sem lehet lőni, napi 3 órát sétálnak vele, de közben minden idegen vagy haverkutyát leszólít egy fogócskára.


Bár itt egyik sem tiszta vérű, de úgy tudtam a pincsik lusta, kanapékutyák.


2021. márc. 3. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Tavaly októberben jött ki rájuk a legújabb szoftverfrissítés, az okozta a hibát. Az új service pack még fejlesztés alatt áll.

Vagy a pincsik sem egyformák. Más tippem nincs.

2021. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Találtam egy hirdetést pincsi-havanese mixekről, 25ezerért adják.

De elgondolkodtam, hogy nekem nincs rá annyi időm, ha ő is ilyen hiperaktív lesz.

2021. márc. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!