Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell nagytestű kutyát...

Hogyan kell nagytestű kutyát tartani?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak kistestű kutyáim voltak...főleg idősebbek, higgadt, nyugodt, kis mozgás igényű kutyák.


Most is van egy 12 éves kutyám, barátságos, nyugodt, minimális mozgás igényű kutya (heti 2× max. 1 órás séta).


Egy nagytestű idősebb kutyát (5-8 év közötti) szeretnék, leginkább német juhász keveréket.


Naponta, esetleg 2 naponta 1 órás séta + játék a kertben + mentális fárasztás


3 havonta kozmetikus (fürdetés, körömvágás)


Kinti-benti tartás


Jó minőségű táp, pl.: Wolf of Wilderness, a mostani kutyusom is azt kapja csak a nedvesített száraztápját


Ilyen körülmények közé jó lesz egy menhelyes kutya?


2021. márc. 6. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
minden nap kell séta legalább 3 -szor. ha van kert akkor talán 2-szer is elég. reggel legalább fél óra délután legalább 1 óra este talán elég a kert is. De kutyája válogatja. Nekem két nagytestu kutyám van.
2021. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Napi egy séta azért jó, ha megvan, egyébként szerintem rendben lesz.
2021. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem biztos,h eleg lesz a seta. Azert az 5 eves meg elemeben van es futna lassu kocogassal. Ha kifogsz egy izuleti hibasat (diszplazia),akkor nem akar futkarozni. De akkor meg kezeltetheted dragan.
2021. márc. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!