Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sötétebb színű kutya vizelet?

Sötétebb színű kutya vizelet?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem,hogy sötétebb színű a kutyusom vizelete.


Szerintetek is?

Egy zsebkendővel néztem meg.

Ha nem bírod az ilyet ne nézd meg a képet.

[link]


Mitől lehet ez?

Holnap mindenképp elviszem orvoshoz,de addig is érdekel a véleményetek.


2021. márc. 9. 20:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem volt benne egyáltalán kullancs.


Szerintem akkor is elviszem ha nem lesz bágyadt,féltem őt nem szeretném ha bármi baja lenne.

2021. márc. 9. 20:44
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem kap olyan gyógyszert, ami hatással lehet erre, akkor vese vagy májbetegségre utal, ha sokat iszik, de sötét a vizelet.
2021. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kap táplálékkiegészítőket nem tudom ez mennyire van hatással rá.

Zöldkagyló por,kollagén, csipkebogyó por és MSM amit kap ízület védelemre illetve a szőrére és bőrére lazac olajat.


A csipkebogyó por elég sötét színű lehetséges emiatt? Néhány napja kezdtem el újra adni mivel kúraszerűen kapja.

2021. márc. 9. 21:17
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehet, mert a csipkebogyó karotin vegyületeket tartalmaz és vízhajtó hatású is.
2021. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más tünet, szerintem nem kell aggódni, az, hogy elkezdtetek mostanában többet mozogni, az ő szervezetét is "tisztítja". Az emberek az izzadással sok méreganyagtól megszabadulnak, a kutya nem izzad, neki így távozik. Szerintem akkor aggódj miatta, ha ez tartós kb egy hónapja már. Ha csak pár napja van ez, szerintem még csak tisztul.
2021. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
8%

Babezia! Ejjeli ugyeletre menj. Ez surgos ugy sajnos.


Csak a babezia,amikor barna a vizelet!!!

2021. márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet a csipkebogyópor a ludas, ha csak pár napja tart és amúgy a kutyának jó a kedve, aktív, van étvágya én nem aggódnám túl.

Babéziánál is már sokkal előbb belázasodik a kutya, kedvetlen lesz, a sötét vizelet, mint tünet később jelenik meg, amikor már elkezdenek leállni a vesék, de egy kutya, amelyiknek éppen nem funkcionálnak a veséi nem pörög, nem játszik.

Az én kutyám egyszer halvány rózsaszínt pisilt, halálosan megijedtem, rohantunk dokihoz, aztán kiderült, hogy a zöldség keverék, amit vettem neki tele volt szárított céklával és az adta ezt a furcsa színt :D

Ha mégis elvinnéd orvoshoz mindenképp vigyél vizeletmintát, abból tudják kideríteni, hogy tényleg van-e valami gond.

2021. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!