Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak a kanos kutyámmal??

Mit csinaljak a kanos kutyámmal??

Figyelt kérdés

2 éves tacskóm van, aki az elmúlt napokban annyira kanos,hogy aludni sem tudok tőle, folyamatosan nyüszög az ajtóban, menne kifelé, de a hideg miatt muszáj bent lennie este, mert megfázna.. mit lehet vele csinálni? Agyvérzést kapok a folyamatos nyüszögés miatt. Éjszaka is ezt csinálja.

A szomszédban van egy lány kutya oda megy a kerítéshez mindig,de túl öreg a lány ahhoz,hogy kiskutyái legyenek

NEM FOGOM HERÉLTETNI,ILYET NE IS ÍRJATOK KÉRLEK!!!!!!


2021. márc. 10. 07:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Csak az ivartalanítás a megoldás!
2021. márc. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem akarod ivartalaníttatni, akkor nem tudsz mást csinálni. Viseld el.
2021. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Az ivartalanítás lehetne egyedül jó, de mivel nem akarod megkönnyíteni a kutyád életét, ezért ez nem opció.

Hát akkor verd ki neki, mást nem tudok.

2021. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem akarod ivartalanítani, akkor nyugodj bele, még jó 10-12 évig így lesz. Mindig lesz egy tüzelő szuka a környéken
2021. márc. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem kötözködöm, meggyőzni sem akarlak, csak kérdezem: van valami konkrét oka, amiért az ivartalanítás számodra nem opció? Beteg? Félsz az altatástól? Elvi aggályaid vannak? Szóba jöhet még a kémiai kasztráció, egy bőr alá ültethető kapszula, ami fél évig hatásos. De majdnem annyiba kerül, mint egy ivartalanítás.
2021. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem azért nem akarja ivartalanítani, mert díjnyertes szülőktől vett valami nagyon jó ösztönerős kutyát sokszázezerért.


Más opciót nem tudok elképzelni.

2021. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%

Hidd el, neki is szenvedés, ha szerelmes. Szegény nem tudja mi a baja, csak menne. Játékkal le tudod vezetni a feszültség egy részét, vagy kiviszed messzire sétálni, ahol már nem érzi a szagát.

De nem tudsz vele mit csinálni, egy idő után elmúlik. Aztán ha megint tüzel a másik, újrakezdi. Tacskót én sem szívesen ivartalaníttatnék, ha nem muszáj (és itt nem muszáj, nem lesz felesleges szaporulat), nekünk mindkettő meghízott utána rendesen, és nagyon szenvedés volt a diéta, mert már csak az étel szagától nőtt a hasuk...

2021. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
6. Dehogy azért... inkább a saját golyóit képzeli a kutyáéhoz, azt hiszi a kutya elvesztené a "férfiasságát". Pedig a kutya csak megkönnyebülne, de hát ő tovább akarja kínozni, mert félti a golyóit...
2021. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
13%
Szerintem nő a kérdező.
2021. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

8! Volt benne egy tömény irónia. Nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan ember, aki ilyen szinten hagyja szenvedni a kutyáját.

Plusz nekem emellett még baromi idegesítő is lenne ez a viselkedés.

2021. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!