Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik óriás testű kutyát...

Akik óriás testű kutyát sétáltatnak, mit mondtok mikor "okoskodnak", hogy ezt a kutyát úgysem bírod megfogni ha egyszer menni akar?

Figyelt kérdés

Én vagyok esetleg csak "megáldva" ilyen "okostónikkal"?

Csak annyit szoktam mondani, hogy tudom, ezért kell tanítani. Aztán erre van, hogy gúnyosan vigyorognak. Már nagyon idegesítő és biztos, hogy fognak még beszólogatni, mert a Kicsikém megnőtt! Én meg ugyebár maradtam ugyanakkora.:/


2021. márc. 11. 08:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
84%

Annyit mondanék rá, hogy "Pontosan!" vagy hasonló passzív aggresszív szöveg, végülis, ők kezdték, hogy ismeretlenül számonkérnek, nekem meg nem kell senkinek sem mentegetőznöm...


3 kutyával sétálok, 20, 15 és 6 kg, egyáltalán nem gondolom, hogy el tudnának rántani, egy terrier és két cuki szőrös terelő, nagyon szépen jönnek pórázon, mégis fél évente kapok ilyen vicceskedő beszólásokat... Arra azt szoktam reagálni, hogy "Hát, nem úgy néznek ki..."

2021. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!