Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeg és nyugtalan a...

Miért remeg és nyugtalan a kutyám?

Figyelt kérdés

Vasárnap éjjel hólyagokkal volt tele a bőre, reggel be is vittük a kórházba. Ott kapott 3 injekciót, azt mondták, hogy allergiás a mosószerre, amit azért kétlünk, mert eddig is azt használtuk. Arra gondoltunk, hogy a faháncs miatt van, mert azt nemrég raktuk le a kertbe. Tegnap (szerdán) egész éjjel nem tudtunk tőle aludni, ugatott, nyugtalan volt, reggelre remegett. Bevittük ismét a kórházba, ahol semmi konkrétat nem tudtak mondani, csak egy injekciót kapott. Mára egy picit javult a helyzet, de még mindig remeg, nyugtalan, és folyamatosan a közelünkben szeretne lenni, pedig ő sosem volt ilyen, jobban szerette ha békén hagyjuk.

Szerintetek miért lehet ez?



2021. márc. 11. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:
6 éves yorkshire terrier szuka.
2021. márc. 11. 10:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek másik orvost, mert az nagyon nem normális, megvonják a vállukat és elhajtanak pár injekcióval. Melyik kórház ez?
2021. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És mi ellen adták az injekciót? Nem volt jobb ötletük, de úgy kellett tenni mintha csinálnának valamit és értenének hozzá? Mi volt az injekcióban?


Egyébként ez baromira nem normális, az allergiát sem hiszem el, szóval én a helyedben más orvoshoz mennék. Kellene egy ultrahang, vérvétel stb.

2021. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bartók Béla kórház, Szombathely...

Most elvisszük vérvételre, reméljük mostmár mondanak is valamit. Meg fogjuk mondani hogy injekciózni már nem engedjük, szegénynek tönkretenné a szervezetét.

2021. márc. 11. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok és meg vagyok döbbenve. A mi daganatos cicánkat ott műtötték, és bár tény, hogy a gatyánk is ráment, viszont profin és nagyon körültekintően elmagyaráztak mindent. Nem hittem volna, hogy ilyet is tudnak mint a ti esetetek.

Ugyanott Szombathelyen esetleg még a klinikát megpróbálhatjátok, jókat hallottam róluk, és állítólag olcsóbbak is.

2021. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínüleg időpontra mentetek, mert ott vannak csak profi orvosok. Nekünk nem volt időnk várni, mivel időpont nélkül mentünk mindkétszer fiatal orvosok vizsgálták meg, és nem tapasztaltabbak... Lehet hogy ez van a pakliban
2021. márc. 11. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!