Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne erősíteni,...

Hogy lehetne erősíteni, izmosítani a kutyámat?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem egy felnőtt francia bulldog szukát. Nincs vele semmi gond, azt leszámítva, hogy sovány (nem vészesen, de ráférne pár kiló), illetve nagyon vézna. Nyilván nem azt várom, hogy 2szer szélesebb legyen, de jelenleg "elfújná a szél".

Van valami ötletetek?


2010. aug. 18. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg kell nekik enni adni vagy valami ilyesmi, de ez nem biztos... Azt hiszem valahol már láttam olyat, hogy táp kutyák részére.
2010. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, nem erre voltam kiváncsi. Képzeld kap enni, naponta többször is, illetve táplálékkiegészítőket.
2010. aug. 18. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kutyák nem nagyon lesznek olyan izmosak, mint mondjuk egy boxer, mert a pofájuk miatt nehezebben kapják a levegőt, így nem lehet vele futni, amúgy sem szereti. Ne kényeztessétek el, a kaját picit visszafogni és sokat sétálni vele!
2010. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezek a kutyák pont, hogy izmosak alkatilag is. És nem igaz, hogy nem bírnak futni. Nem ő az első francia bulldogom. De az összes többi kutyámat kölyökként vettem és más ha kiskora óta rendszeresen sétáltatom+ minőségi kajákat adok. Akit most vettem már 3 éves, egész életét egy kertben töltötte és átlagon aluli kaját kapott.

Azért köszi a választ.

2010. aug. 18. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha tudod a választ, akkor felesleges feltenni a kérdést azért, hogy aztán kioktass. Ha olyan jól tudod, akkor ne kérdezz. Ennyi.
2010. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok, jó minőségű fehérje, és sok mozgás. Persze fokozatosan növelve, nem túlterhelve. Az úszás is izmosít, meg vannak olyan trükkök is, amik igénybeveszik akutya izomzatát, pl. a kenguru (másn éven piti) erősíti a hátsó láb izmait, meg a tolatós gyakorlatok.
2010. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!
2010. aug. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!