Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám reggelente odajön...

A kutyám reggelente odajön hozzám az ágyba hogy megnyalogasson szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Amúgy azóta kezdte a nyalogatást mióta elkezdtem vele sétálni az utcán addig ezt nem csinálta mostanában sokkal boldogabbnak tűnik mint volt.Folyamatosan bújik hozzám és követ mindenhova.
2010. aug. 18. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Így fejezi ki a szeretetét:)
2010. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kutyám is ilyen csak ő este is velem alszik.

Reggel meg ő ébreszt. :D

2010. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ajj istenem szeretet !!!!
2010. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a miénk is ilyen...

reggel már türelmetlenül várja, hogy felkeljünk...


ha meglátja, hogy kinyitom a szemem egyből startol és ugrál rajtam, meg nyalogat :D

lemegyünk sétálni, majd mint egy terrorista körbeugrálja a páromat is... aki elbújik a takaró alá, de a kutyink nem adja fel és beférkőzik a takaró alá :D


nagy show ez így reggelente :D

amúgy egy yorki :)


ha hazaérünk akkor meg vigyorog, felemeli az ajkát és mutatja a fogait :)

2010. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ez egyáltalán nem cuki... Véghez akarja vinni az akaratát (amikor reggel ébresztget), ő akarja eldönteni mikor menj sétálni, kelj föl. és az, hogy folyton követ az is akkor szokott lenni amikor nincs rendben a falkavezérség.
2010. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

p.csába a falkavezárséggel meg ezzel a szarsággal.

nem fogok egy befélemlített robotkutyával élni, aki csak azt csinálja, amit mondanak neki.

azt szeretem a kutyámban, hogy van egyénisége!

És egyáltalán nem ő a főnök, tudja mit szabad és mit nem, de ettől még belefér a bolondozás!!


nem kell nekem agyontanított robotkutya...

pl.

sose láttam még vakvezető kutyát boldognak!!

2010. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

20.35 engem ezzel nem tudsz felrántani. te magad vagy a patkány, hogy azt hiszed, ezzel tüzet szíthatsz.

jó nagy takony lehetsz, aki ott kockul a gépe előtt egész nap...

barátnő? ugyanmár... marokmarcsád van, esetleg...

2010. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez mindössze annyit jelent, hogy egyáltalán nem tisztel téged. Igen nagyfokú tiszteletlenség felébreszteni a gazdit. Nekem kinti kutyám van, de ha nyaralni vagyunk, akkor velünk alszik. Olyankor hajnalban bejön a szobánkba, megnézi, hogy még alszunk-e, majd lefekszik az ágy lábánál vagy kimegy. Ezt akár többször is eljátsza reggelente, de ok nélkül soha nem ébreszt. Ha halkan nyüszög párat, akkor az azért van, mert ki kell mennie elvégezni a dolgát és olyankor természetesen kiviszem.
2010. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de tisztel engem mert nem szokott fölébreszteni csak amikor észreveszi hogy fönn vagyok akkor jön oda hozzám ja amúgy velem alszik.
2010. aug. 20. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor félreértettem, ha nem ébreszt, akkor jó. A falkában az alacsonyabb rangú egyedek szokása nyalogatni az alfák pofáját. Ha téged nem zavar, akkor semmi gond.
2010. aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!