Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggelente savat hány a...

Reggelente savat hány a kutyám. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Cerucalt és Quamatel minit írt neki az orvos, de most is hány. Fáj a hasánál valami, mert feltartja a fenekét.infúziót a hányásra, gyógyszereket, antibiotikumot. Felnyitották a gyomrát, teljesen ép és egészséges. Ivartalanították is egyben, hogy ne kelljen kétszer vágni. Ultrahang, röntgen, vérkép minden rendben. Konzervet és száraztápot nem kap, főzök neki marhát és sertést zöldségekkel. Liheg és iszonyú hangok jönnek a hasából. Két hónapja járok vele orvoshoz és még mindig hány!!! Mit tegyek? Kérem, ha valaki tud, segítsen!
2008. dec. 28. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget írni, de a hugim mikor kicsi volt folyton hányt, és neki az volt baja hogy tul szűk a nyelőcsöve és tág a gyomorszája...talán ezt nem nézték a kutyusnál, bár nem tudom hogy nála lehet e ilyen gond..:S
2008. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősöm kutyájának véres hasmenése volt.minden orvos mást mondott,mindenféle vizsgálatot csináltak a kutyán.a végén az Állatorvosi Egyetemen kötöttek ki (pesten),és ott kiderült,hogy mi a baj,és meggyógyították.Szerintem ide vidd el,ha tudod.

Nagyon sajnálom a kutyusodat,remélem itt tudnak segíteni.

2008. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nézz körben a neten színvonalas állatorvosi klinikák után, és hívd fel öket, hogy mi a véleményük. Aztán vidd el ahhoz, aki a legjobbnak tünik. Egy doki, bármilyen lelkiismeretes is legyen, ö is csak ember, tévedhet. Több független doki pontosabb diagnózist állíthat fel. Felhívhatsz kutyamentö egyesületet is, ök több orvost ismernek, tudják, ki a nagyon jó. A kutyusod nyilván nagyon beteg, egy délelötti telefonálgatás a minimum. Én már most felhívnék néhány ügyeletes ambulanciát, holnap pedig a többit.


És ha mód van rá, írd meg ide, légyszi, mire jutottál, kíváncsi vagyok a fejleményekre (gondolom, többen is).

2008. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
MIÉRT MEGKOSTOLTAD? SAV E VOLT?
2008. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
86%
az én kutyám is mindig hányt savat,de általában azért mert éhes volt,lehet hogy a tiédnél is ez a "baj",ilyenkor adj valami kis apróságot neki,és ha mohón eszi akkor biztos éhes^^
2008. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A negyedik választ adónak, akinek a válasza nem látszik, mert haszontalan, üzenem, hogy egy idióta, gonosz, rosszindulatú és kívánom, hogy belőle jöjjenek olyan dolgok, amik a kutyámból. És azt is kívánom, hogy ne találják meg az okát!!!
2008. dec. 29. 21:15
 7/11 A kérdező kommentje:
A kedves válaszadóknak: Voltunk orvosnál ismét, most kapott egy szirupot: Maalox szuszpenzió. Majd el kell mennünk egy homeopatához, mert valószínűleg a kiskutya átvette az én tulajdonságaimat, tényleg 24 órát vagyok vele, és szorong. Úgy, ahogy én. Nekem is és neki is ugyanazt a homeopátiás bogyót kell majd szednie.
2008. dec. 29. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezö!!! ostobavirág!!
2008. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ÚR ISTEN!!! BABUSGASSAD!!!:-))))
2008. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó egyes válaszadóknak, hogy nyilvánosan hülyét csinálnak magukból? Miért tetszik nekik az, ha mások idiótának gondolják őket? Nem értem.. Mindegy, nem is fontos. Csak hangosan gondolkoztam..


Kérdezőnek: remélem, mihamarabb megtaláljátok a legjobb orvosságot, és felépültök. Boldog új évet kívánok! :)

2008. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!