Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép-Ázsiai juhászkutya...

Közép-Ázsiai juhászkutya vélemények?

Figyelt kérdés

Érdekelne azoknak a tapasztalata aki ilyen fajta vagy fajtajellegű kutyájuk van. Van egy lovas tanyám és jelző illetve családi kutyának kellene kinti-benti kutya lenne és 1 kis kutya társa.

Rossz-jó tapasztalatok is érdekelnek egyaránt!


2021. márc. 13. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
En csak azt tudom,mondani,hogy a kovetkezo kutyam ilyen lesz.
2021. márc. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem jelző kutya és nem családi kutya, hanem pásztorkutya, területvédésre és őrzésre. 1 gazdás.


Nem alkalmas arra, hogy vendégeket engedj be a tanyádra, miközben a kutya szabadon van.

2021. márc. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tokeletes valasztas ilyen helyre. Nagy terulet kell neki, amit orizhet, eleg territorialis. Kovetkezetesen kell nevelni, el kell nyerni a bizalmat, pont mint a lovaknal. Mert kellemetlen lenne, ha oromeben a nyakadba ugrana a kis testevel. Benti tartas, max ha van kutyaajto, ha hall valamit, neki rogton rohannia kell es megnezni, benne van a vereben, nem lehet bezarni. Nalunk nyaron lehet csak bent, amikor husol a konyha padlojan, de olyan tömött bundaja van telen, hogy nem is fog fazni.

Ha gyerekekkel nő fel, akkor rajuk is vigyaz, uj embereket viszont neha nehezen fogad el.

2021. márc. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Jelenleg az en KAJom az orszag 'legrettenetesebb' kutyaja! :))) ... csak ajanlani tudom a fajtat.


Mozgalmasak vele a korai iskolas evek (neha az agyverzes kerulgetet es mar kivantam a halalt) ... valojaban pedig csak sokaig tartott megtalalni a megfelelo iskolat. Onnantol semmi gond a kutyaval.


Alapvetoen baratsagos kutyafajta (rosszhiret csak a hitvany lelku emberek keltik felelembol) ... sajnos sok hamis informacio kering a kutyarol es persze 'vaganykodo' video is kerul fel a netre, de ezek messze jarnak a valosagtol.


Csak a varosi eletre volt nehez megnevelni, a termeszetben az elso pillanattol profin viselkedett.


Noveremnek is van ketto ilyen kutyaja, ok is baromi jo kutyak. Nekem nincs rossz tapasztalatom a fajtaval.


Osszegezve: csak az elso ket ev volt melos, amig megtanultam a kutyaval helyesen banni, a kutya is megertette az elvarasokat es ivartalanitas utan elkeszult a 'tokeletes kutya'.

2021. márc. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

Mi a véleményem?

Az, hogy széép és naagy 😍

2021. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!