Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire bevált csepp a...

Mennyire bevált csepp a kutyáknak a béres minera éhségfokozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiskutyám idén tölti a 18 életévet, közepes termetű.Ahogy idősödik egyre válogatósabb/kevesebbet eszik. Olvastam erről a cseppről,és a kérdésem hogy mennyire bevált ez a csepp? Saját tapasztalatokat szívesen fogadok.

Köszönöm előre is!


2021. márc. 14. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

A béres minera nem éhségfokozó.

Immunerősítő, ahogy a humán is.Bizonyos vitaminok, ásványi anyagok pedig akár jobb étvágyat is csinálhatnak.

Ilyen idős cicának érdemes lenne vérképet csináltatni, a vese, máj működéséről.

2021. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy faj a foga, vagy be van gyulladva az inye es azert nem akar enni? Arra nem jo a Beres csepp sajnos. Tapasztalatom nincs vele, eddig minden kutyam ehenkorasz volt.
2021. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából én olvastam illetve egyik ismerősöm ajánlotta,mivel neki is a nagykutyusa idős így nem annyira eszik,de ahogy szedi azt a cseppet a kutya ,így van étvágya.

Egyébként nincs be gyulladva szerencsére az inye,meg nem fáj a foga,csak elvan kopva neki már.😞

2021. márc. 14. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Fozzel neki. Jol fozd szet a hust meg zoldseget es meglasd megeszi
2021. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Baja biztos nem lesz tőle, ha adod neki, mivel immunerősítő.

1-es vagyok és elírtam a kutyát cicára, bocsi ! Viszont a vérképet továbbra is fenntartom. 18 éves kutya még kistestűben is szinte matuzsálemi kor. Bármelyik szerve kezdheti felmondani a szolgálatot.

De időben elkezdett gyógyszeres támogatással kaphat még időt, ha elváltozást találnak.

2021. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon jól elvan,játszik a másik kutyánkkal,futkározik,szerencsére minden rendben ,szíve is,vérképe is😊csak ez az étvágytalanság megrémiszt. Eszik-eszik de nem úgy ahogy szokott és nem annyit
2021. márc. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!