Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat meglőtték légpuskáv...

A kutyámat meglőtték légpuskával, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos szokása az, hogy lyukat csinál a kerítésen, és elszökik egy pár órára. Ez nyilván valakinek nem tetszett, mert meglőtték légpuskával, egyérütelmüen.

A lövedék (amiről tudom, hogy ólom és mérgező) eltávolítható valahogy? Csak mütéttel? Egyetlen lövedéknyi ólomtól is elpusztulhat?



2021. márc. 14. 19:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
20.:A kiírásod és e között a válaszod között 1 óra és 27 perc.És ennyi idő alatt minden el lett cakumpakk intézve?Aha.Hát ez szuper.Meséld a sarki fűszeresnek.
2021. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

Itt gyakorin annyira erdekes, hogy nagyon sokszor hirtelen a halalos beteg allatok jobban lesznek, meggyogyulnak :D

Ezt mar megfigyeltem tobb kerdesnel is, katasztrofa.

2021. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

Annyira edes ember lehetsz kerdezo, szivesen meghivnalak egy sorre 😘😘

Talan meg hozzad is mennek, egy ilyen csodalatos ferfit kar lenne kihagyni.

2021. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
64%
Sok városi😕. Mi a hihetetlen ebben? Falun felhívod az állatorvost, nem kell vinni sehová, 10 perc múlva eljön, általában, ellátja és ennyi. Ebbe az időintervallumba 3x is belefér. Itt nem kell rendelőbe, állatkórházba vinni, nincs is. Kijön a doki házhoz.
2021. márc. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy én sem értem miért nem lehetett volna ezt megcsinálni 1,5 óra alatt. Elmész a rendelőbe, megműtik és jöttök haza
2021. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
79%

Erdekes, gyakorin mindig azt olvasom, hogy este az orvos nem jon ki, normalis rendelo meg 10000 kilometerre van :DD

Akkor ez megsem igy van? 🧐

2021. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!