Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Légpuskával lelövik őket és...

Légpuskával lelövik őket és fejberúgnak?

Figyelt kérdés

Ti mit tesztek ha valaki megfenyeget hogy ne sátljatok arra ahol ő lakik? Kutyásuknak joguk semmihez sincs. Fület-farkat behúzva eloldalogtok vagy használjátok amihez jogotok van? Jobb a békesség alapon eltűntök a környékről megalázva "de legalább élve" mert ha nem akkor a légpuskával ordibáló személyt megharapják a kutyák hogy védjenek és akkor hivatolas lövik ki őket (ez még nem történt meg)? Ez a mi országunk... :(

Tudjátok mi az egyetlen érdekes dolog? A két német juhászos gazdi most is boldogan sétál(hat) arra...


2009. szept. 8. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem értem. Mindenki ott sétál ahol akar. Kivéve ha ki van írva, hogy kutyával bekocogni tilos. Aki fenyegetőzik légpuskával meg ilyesmi, fel lehet jelenti...
2009. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért aki légpuskával lövöldözik lakott területen azt is s.eggbe b@sszák elég rendesen.Ha nem vesszet a kutya akkor nemlövikki ill. ha a megharapott meghal vagy arra jár valaki stukkerrel és végszükség esetét itélmeg akkor lelőhetik.
2009. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És mit érek el vele? Ő csak egy gyerek "aki védi a rokonait" akik elvileg szépen megkértek, hogy ne menjek arra, mert a család egyes tagjait zavarja, hogy visít az ő kutyájuk. Persze azt elfelejtik, hogy "véletlenül" megemlítették, hogy mi lesz ha egyszer nem figyelnek miközben állnak be a kocsival és kijön a 3 kutyájuk, staffi szerűségek, és bullterrier... Meg hogy az egész család kint állt amikor mentem arra, kapu nyitva, a kutyáik kint, én meg egyedül a kutyáimmal. Amikor elengedtem a pórázról, hogy tudjon védekezni, akkor beparancsolta a kutyáit, és azt mondta, hogy feljelent mert póráz nélkül viszem a kutyáim... :S Már kivagyok ezektől.. :S Mit tehetnék ilyenkor? Nagymamától a kisfiúig mindneki mellettük vall, hiszen velem nem volt sneki aki látta volna :S
2009. szept. 8. 20:40
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
jobb a békesség, NE sétáltass arra.
2009. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Sétálj máshol. Nem éri meg idegesíteni magadat az ilyen ... miatt.
2009. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne menj arra, hiába van igazad, nem érsz vele sokat, ha valaki, te, vagy a kutyáid megsérülnek.
2009. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd elbúcsúzunk a német juhászoktól akik mehetnek arra... Könnyű beszólni annak akinek "csak" mudujai vannak és fiatal lány... :(
2009. szept. 8. 20:46
 8/19 A kérdező kommentje:
*mudijai
2009. szept. 8. 20:46
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg vegyél egy légpisztolyt, és használd úgy, ahogy ők a légpuskát ellened és a kutyád ellen. Védekezni jogod van. Közterületen ott sétáltathatsz kutyát, ahol akarsz. De jobb, ha a pisztoly mellé ugyanott paprikasprayt is veszel, mert bár nem írtad, de úgy vettem ki, hogy itt bizony cigányokról van szó, és oda bizony nem árt a paprikaspray. De ha van nálad légpisztoly, és paprikaspray, akkor tudsz védekezni, és nem nagyon tudnak mit csinálni veled. Megmondod, hogyha légpuskával rálő a kutyádra, akkor te meg kiluggatod őt légpisztollyal, ha erre ő meg elkezd keménykedni, akkor mehet az arcába a paprikaspray, aztán akkor megtanulják, hogy kivel kekeckedjenek.
2009. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez addig jó amig lövöldözni nem kezdtek kis hazánkban elég foghijjas a fegyverekre vonatkozó törvény azaz AK47-essel is vissza lőhet akkor is ugyan azt kapja mintha flóberrel lö vissza.
2009. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!