Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyát...

Hogy szoktassam le a kutyát az ásásról?

Figyelt kérdés

Nem lenne baj ha az udvaron ásna..de a virághagymákat mindig kiássa.Ilyenkor leszidom hogy nem szabad,egyszer ráütöttem egy kicsit a fenekére de tényleg gyengén.Sokat foglalkozok vele lefárasztom minden nap.

Hogy szoktassam le arról hogy a virágoknál ásson?


2021. márc. 14. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Több, minőségibb foglalkozás, illetve kerítsd körbe azt a területet, ahová nem szeretnéd, hogy bemenjen.
2021. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Valami sűrű dróttal vagy műanyag hálóval le kéne rakni azt a virágos részt, van olyan ami direkt arra készül hogy a kutya ne tudja szétszedni bármilyen kitartóan kapar.
2021. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

En biztos nem ultetnek viragot,hanem inkabb zoldsegeket .


Nem lehet,h asvanyi anyagra van szuksege es a melyen levo foldet eszi? En is szoktam en i meg a kutyam is kap huminsavkapszulat,ami tozeglapkivonat konnyen felszivodo kotesu asvanyi anyagokkal!!


Az idegeskedesen kivul meg kell azert gondolni,hogy miert csinalja: ha le van farasztva,akkor biztos nem amiatt. Valszeg asvanyianyag hiany.

Az etkezest kellene megvaltoztatni .


A kutyak sokmindent jol csinalnak,csak nem tudjak elmondani” Mami,ne haragudj,h asok,de nagy szuksegem van asvanyi anyag komplexre! Engem nem engednek a boltban kutya letemre vasarolni sajnos !” 🙄🙄🥲

2021. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem csak hogy rossz szokas, de a hagymas viragok altalaban mergezoek is. Ugye nem szokott belole ragcsalni?

Ha rajtakapod, szidd le es fel oraig ra se nezz, zard kiba falkabol.

A huminsav pedig egy nagyon jo otlet, a rendszeres futas, turazas mellett. Faradt kutya a jo kutya.

2021. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kint voltam vele 1 hétig minden egyes nap órákra. Ha neki látott a munkának,rászóltam. Ha otthagyta,arrébb ment,dícsértem jutalomfalattal. Már nem bántja a virágokat és a zöldséges kertet sem,helyette kiásta a banánfámat,de már nincs türelmem rávenni,hogy ne tegye :) körbedrótoztam,most 2 hete nem fér hozzá.

Nekem Jack Russelem van,nem fogom bírni leszoktatni szerintem. Fáradhatatlan. Napi 15 km-t megyünk. Igazi energiabomba.

2021. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!