Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha bevállik egy száraztáp...

Ha bevállik egy száraztáp akkor akár egész életében eheti azt?

Figyelt kérdés

Egy Mopszról és egy Shar Peiről lenne szó.

Még nincsenek meg, de már a tenyésztőknél érdeklődtünk.

Ha mondjuk nekik bevállik egy száraztáp, ami mindenképpen félnedves száraztáp lesz (Platinum, Wolf Of Wilderness, Alpha Spirit, stb.) akkor kaphatja azt akár 10 évig, úgy hogy nem adunk mellé konzervet vagy húst?


2021. márc. 15. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Jó a száraztáp, de néha valamivel fel érdemes dobni. Ha nem akarsz barfozni, attól még néha lehet egy kis rizst hozzá főzni vagy egy evőkanál Activia joghurtot, vagy konzervet keverni rá stb.


Ugyanazt a tápot amúgy se fogod tudni adni neki 10-14 éven át, mert megszűnnek, módosítanak az összetételén stb. Én az öreg kutyának 3x cseréltem tápot élete során emiatt, mondjuk én pár naponta feldobtam valamivel.

2021. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor a száraztáp mellé muszáj konzervet, húst vagy rizst adni?
2021. márc. 16. 23:21
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem muszáj, de a kutya jobban kedveli. Pár napig száraz, aztán egy napon valamit kell rátenni ízesítésnek, utána megint pár napig száraz.
2021. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

En nem szoktam feldobni semmivel sem, mert sajnos nalunk mindig fosas a vege.


Konzervtol mindketto fosik meg ha cska egy kanallal teszek a tapjukra akkor is.


Pedig draga magashustartalmut kapnak. Neha neha beprobalkozok de a vege mindig fosi aztam a konzerv fele a kukaba vegzi.


Amikor meg kevertem a fott hust rizst meg egy kis tapot akkor is fosi lett a vege. Vagy ha siman fottet kaptak tapot nem, egy par napig. Vissza akartunk tapra valtani megint fosi lett belole.


En nem kiserletezek inkabb.


Ha betegek akkor van dietas kaja ami fott hus plusz rizs. Ennyi.


A jutalomfalat, ragcsalni valot kapnak, rendszeresen.

2021. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én még a lazacolajra gondoltam, hogy azt rakok a tápra.
2021. márc. 17. 14:12
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Az is jó, de nem kell sok belőle.
2021. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!