Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyáknál lehet...

Milyen fajta kutyáknál lehet legálisan fület vágatni és mennyi idős kortól meddig?

Figyelt kérdés
Mármint, akiknél szokás volt régen is, hogy vágják a fülét.
2021. márc. 17. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Akkor probald ki, hogy te is levagatod a fuleidet, csak azert, mert a csajodnak ugy tetszik :)

Biztosan kellemes lehet.

2021. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, miért nem eleve álló fülekkel született kutyát vesz valaki, ha az tetszik, miért kell megcsonkítani egy olyan kutyát, amelyiknek más a genetikája.
2021. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

Itthon nem lehet vágatni, köszönhetően a sok idióta állatvédőnek akik a fotelból megszakértenek mindent.

Ettől függetlenül ugyanúgy kapsz vágott füllel kölyköt, mert a szomszédos országokban sehol nem tiltott és sokszor megcsináltatja a tenyésztő az állatorvosnál majd írnak róla papírt.


Én meg azt nem értem, hogy miért nem tudja néhány bolond megérteni, hogy vannak fajták amik többszáz éve vágott fülűek és attól van meg a fajtajellege amit így konkrétan a földbe taposnak. Ezen már 20-25 évvel ezelőtt is ment a vita a tenyésztők körében, egyáltalán nem újkeletű dolog.

Akinek nem tetszik a vágott fül az ne vegyen vágott füllel.

Ilyen bunkók mi is tudunk lenni, tipikusan magyaros hozzáállás, hogy rugdosni kell a másikat, ha annak más tetszik és más a gondolkodása. Én sose köpködtem senkit, ha lógófülű kaukázusija volt, elvárom, hogy más se köpködjön, ha az enyémnek medvefüle van.

2021. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha a vágott fülű kutyáknak jó lenne a vágott fül, a gebetikájuk alkalmazkodott volna, és nem lógó fülűnek születnének.
2021. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*genetikájuk (mobilról írtam az előzőt, túl közel van egymáshoz a b és az n betű)
2021. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy ultimate érv mindig csak nem tudtok mögé tartalmat tenni a szubjektív véleményeteken kívül, csakhogy a világ nem fog senki szubjektivitásához alkalmazkodni, úgyhogy kénytelenek lesztek elfogadni, hogy valakinek vágott füllel kell kutya és úgy is fogja tartani. Nektek meg nem úgy kell, nem tartjátok úgy. Ennyire egyszerű. Tökéletes példája annak hogyan teszi tönkre a világot a cancel culture. Nem vagytok képesek sem elviselni, sem tiszteletben tartani, hogy más ember máshogy gondolkodik. Tisztára, mint a kommunizmusban. Aztán meg dobáljátok a sablonos ütőkártyákat, hogy jaj szegény ez állatkínzás.


Az állatorvos mindenféle kínzás nélkül meg tudja csinálni szépre és megfelelő szaktudással. Ezzel csak azt érték el, hogy otthon vágják le ollóval a barbárok a kölyöknek. Szerencsére a legtöbb doki ugyanúgy megcsinálja.

2021. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A világ fejlődik. A gyerek és nőbántalmazást is bátorítani kéne meg ha már kutyák, a láncontartást, mert 25-50 éve teljesen általános volt? Túl sok Puzsér öm-t hallgattál a cancel cultureról.
2021. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!