Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver nincs 300.000...

Golden retriver nincs 300.000 ft alatt?

Figyelt kérdés

Ráírtam 2 tenyésztőre,300.000 vagy fölötte az áruk a kölyköknek.


200.000 ft-ig szántam,de maradok a 40.000 ft-os szapis kölyöknél.

Ti mennyiért és mikor vettétek a golden retriver kutyátokat?


2021. márc. 18. 11:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
62%
Pont az ilyenek szokták utána kidobni a kutyát, és venni a következőt. Aki a kutyával kapcsolatos legolcsóbb költséget sem tudja előteremteni az állatorvosi költségeket sem fogja. Ha meg szánt szándékkal támogatja a szaporítást, és nem érdekli, hogy adott esetben egy betegség miatt milyen szenvédesen fog átmenni a kutya, az olyan szinten önző, hogy szerintem soha ne várjon el senkitől sem szolidaritást sem semmilyen segítséget élete során.
2021. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
88%
Ajánlom a fajtamentést.
2021. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
61%

Komolyan elegem van már a sok idióta, felelőtlen, alkalmataln álklattartóból!

1. Milliárd kérdés van csak itt is fent kiskutya árakról! Komolyan ennyire buta vagy, hogy még a keresőt sem tudod használni?

2. Ha olcsón kel kutya, miért a szapis kell? Mert az divatos lesz? Ugyanolyan keverék, mint a menhelyi kutyák! De nem, csak az a fontos, hogy most azonnal legyen kölyköd, amit goldennel nevezhetsz a haverok előtt. Mindegy, hogy nem az.

3. Mikor lesz már végre vizsgához kötve az állattartás? Aki ennyire felelőtlen, ennyire nem szereti, nem tisztelni sem a kutyákat, de pláne az adott fajtát, hogy pénzeli a szaporítók munkáját, mi a fenének tarthat állatot?

Kérdező, te alkalmatlan vagy kutyatartásra! Ezt így tényként kijelentem! Inkább ne is akarj semmilyen állatot.

2021. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%
Én előbb a gyerekvállalást kötném vizsgához, majd iskolában oktatás az állatokról, állatokkal való viselkedésről, és nem nagyon merülne fel a kérdés, mert nem lennének ilyen szellemi szinten tengődő emberek.
2021. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló ez is, mint a videókártya/játékkonzol árak. Nagy a kereslet, kicsi a kínálat, akinek van és el akarja adni, annyit kér el, amennyit jónak gondol/akar.
2021. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadj örökbe menhelyről! Ki tudja, golden retriever típusú is gazdára várhat. Egy keverék kutya is nagyszerű társ lehet. Ezzel megmenthetsz egyet az elaltatástól.
2021. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Jó,hát ez olyan dolog,hogy a Tk-s kutyának is lehet baja és akkor máris -300.000 ft-ba van.

Eddig csak szaporítótól volt kutyánk,a németjuhász 19 évesen hunyt el,sosem volt beteg,a boxerünk 14 évesen,de ő sem volt beteg. A Jack Russelünk most 5 éves,kutya baja.

Tk-s kutyát akartam,de azért 350.000 ft ugyanazért a kutyáért,amit 40.000ért megveszek és ugyanannyi az esélye a betegségnek,az dúrva.

2021. márc. 18. 12:50
 18/40 A kérdező kommentje:
Igen,a fajtamentést is nézem folyamatosan.
2021. márc. 18. 12:51
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt inkább a tudatosvásárlás, ami fontos. A legtöbb szaporító ész nélkül csinál: semmi szűrővizsgálat, rossz minőségű táp, rokon szülők, amikor apró ketrecekbe tuszkolnak rengeteg kutyát, ne is beszéljünk.

Ha szaporítótól veszel kutyát, azzal támogatod ezt az intézmény. Amíg van kereslet, lesz kínálat is és születnek a beteg kutyák.

De persze lehet, hogy pont nem egy olyat fogsz ki és hosszú, boldog élete lesz nálad. Viszont sokan megveszik párezerért a szapis kutyát, majd kivágják az udvarra láncon, esetleg pár hónap után leadják menhelyre. Nem véletlen van tele minden fajtamentés.

2021. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Ahonnan venni fogom(elvileg) őket ismerem. Jól vannak tartva,4 éve anyósom tőlük hozta a kutyáját,én is elmentem vele,teljesen korrekt hely.
2021. márc. 18. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!