Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ha első pár napban...

Kutyások! Ha első pár napban sír/nyüszít éjszaka a kutya, mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ha odamegyek hozzá, simogatom, akkor nem fog belérögzülni az, hogyha sír, akkor rögtön megkapja amit akar? Jobb inkább várni amíg magától abbahagyja?
2010. aug. 19. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne szoktasd hozzá h ha sir akkor már mész is oda!azt szokták mondani h egy pólóba vagy v.mibe rakj bele egy olyan órát ami kattog és azt hiszi h az anyja szivverése és megnyukszik!pár nap mulva szerintem abba fogja hagyni
2010. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Kezdő kutyás létedre nagyon jól gondolkozol! De, ha odamész és simogatod, akkor megtanítod neki, hogy nüszítésért simi jár. Ha viszont teljesen figyelmetlen kívül hagyod a viselkedést, akkor elég hamar kialszik.
2010. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dehogynem! Én kedden kaptam kiskutyát, és első éjszaka sírt, nem mentünk ki hozzá a konyhába. A második éjszakát simán végigaludta. Nem szabad a sírásra rögtön odamenni, mert megszokja
2010. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen majd abbahygyja
2010. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én két hónapos dobermannom is ezt csinálta amikor hozzánk került, sírt, nyűszített, de muszáj volt megállnom hogy ne simogassam meg, igaz majd megszakadt a szívem:( Ő inkább azért nyavalygott mert éjjelente ott akart aludni az ágyon mellettem. Egyszer megengedtem neki, bepisilt az ágyra, attól fogva sírt hogy fel akar jönni, de nem engedtem, és egy idő után abbahagyta a sírást és elaludt..
2010. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyűm első éjszakától kezdve az ágyam melett aludt,egy meleg kis pokrócban ami szőrős és a tesóira emlékzteti,és az anyukája lepedőjét kaptuk meg mi már 2 év telt el ,de még mindig ezekben alszik :),csak párszor már kilett mosva.

Tudni illik a kutyák elég hamar felednek,ha jó helyre kerülnek,vagyis a szüleit a gazdáit hamarabb felejtik el,így könnyen hozzá fog szokni kicsinek ,hogy hol is a helye és,hogy már elszakadt a 'családjától'.


Ha sír akkor hagy sírjon.És fontos,ha az elejtétől kezdve azt akarod,hogy kint aludjon akkor ne aludjon bent az 1-2 hétben/hónapban,mert hozzá fog szokni és megszereti és pokoli lesz kiszoktatni (álltalában).


De ne legyél ideges,szerintem jó gazda leszel (legalábbis ha a sejtéseim szerint te tetted fel a másik pár kérdést is),gondolom izgulsz az új tag miatt,de hidd el kellemeset fogszcsalódni,mikor a kis szőrmók ott lesz már veled és te felkészülten tudni fogod a teendőid.

Légy vele mindig türelmes.


Írd majd meg meg küldj képet ha meglesz a kutyusod,kíváncsian várom.

2010. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!