Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megtanitani a...

Hogyan lehet megtanitani a kutyát, hogy kusszon? : )

Figyelt kérdés
megszeretném tanitani a kutyámat hogy kusszon .. de hogyan kell megtanitani rá ?:)
2010. aug. 19. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Először tudnia kell feküdni hozzá.Ha ez megy,a kezedbe fogod a jutifalatot és lassan húzod az orra előtt de úgy,hogy ne tudja kivenni.A mutatóujjaddal mutatot az,,utat"és húzod a csalit előtte-én közben mindig ismételgettem,hogy,,kússz".De végül,mint a többi dolgot is,ezt is megtanulta mutatásra,vezényszó sem kell hozzá:)
2010. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit az előzőhöz,hogy ha már egy kicsit is a jó irányba mozdul,máris jutalmazd,hogy lássa,jó úton halad.Ha menet közben felállna,fektesd vissza és újra kúszasd,így hamar rájön,hogy akkor kap csak jutalmat,ha úgy kúszik,hogy a hasa a földön marad.
2010. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én kutyám akkor kúszik ha én is... ez is módszer, kússzál XD
2010. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, az működik, ha akarod neki könnyíteni, akkor valami alatt próbáld meg átkúsztatni, úgy egyértelműbb neki, hogy nem állva kell haladni.
2010. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 riita. ***** válasza:

Szerintem is az első válaszoló álltal írt válasz a legjobb megoldás.

+szerintem első alkalommal ne 5 métert akarj vele kúszni,elég ha csak 1-2 lépést kúszik,csak,hogy megértse,hogy mit is akarsz tőle.

2010. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!