Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondorra milyen szájkosarat...

Komondorra milyen szájkosarat ajánlotok? Gyakran járunk sétálni szóval valami olyan kellene amiben tud lihegni és elfogadható ára van.

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Semmilyet 🤷‍♀️ Miért akarsz rátenni?

Ha már mindenképp akkor valami jó nagy, kényelmes bőrből készültet.

2021. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Harap vagy csak utazáshoz kellene?
2021. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell szajkosar. Gondolom szocializaltad.


Vagy ha nem,illetve utazashoz ,akkor bor szajkosarak vannak nagymeretu kutyusoknak is. Szoval kenyelmes legyen a kis tundernek.

2021. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szocializálva van, szépen hallgat rám. Egyébként sétákhoz kellene mert egyik ismerősömmel mennénk de neki yorki kutyusa van és én picit félek hogy nehogy megtámadja. Nem folyton lenne rajta, csak addig ameddig meg nem szokja a pici kutyát
2021. márc. 26. 08:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megtámadná a kutyád a yorkit, a szájkosárral is bőven kárt okozhatna a kicsinek. Elég csak, ha odacsap.

A póráz vége a kezedben van. A séta eleinte ne csevegésből álljon, hanem folytonos odafigyelésre a kutyád jelzéseire.

2021. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
:) Rálép és kinyiffan. A szájkosár nem a yorkimacska miatt kell, hanem a járókelők miatt előírás.
2021. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 nem előírás. Ne okoskodj.


Műanyag rácsos szájkosarat nézz, abban nem tud nagyot csapni, mint a fémmel, de harapni sem. Lihegni tud majd benne.

2021. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm a kultúrált választ. Egyébként én is abban gondolkodtam és természetesen meg tudom fogni a kutyát, csak minél nagyobb a biztonság annál jobb. 😊
2021. márc. 27. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!