Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopszot melyik tenyésztőtől...

Mopszot melyik tenyésztőtől érdemes venni?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék, ahol egészséges mopszot tudnék vásárolni, és a tenyésztő hajlandó válaszolni arra, ha kérdezek valamit :)
2021. márc. 27. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
My little giant kennelről sok jót hallottam :) szép kutyáik vannak
2021. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Black Jade Pakony. Segítőkészek és felelősségteljesek, aranykoszorús tenyésztők.
2021. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A black jáde pakonyt inkább nem kommentálnám, kérdeztem van -e kiskutya, rövid tömör válasz egy fekete, a milyen nemű és a mennyibe kerülre választ nem kaptam, ezek után oda nem mennék el kutyáért.

A my little giantnak még utána nézek :)

2021. márc. 27. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
#3 Az érdekes, nem lehet, hogy nem tűntél komoly érdeklődőnek? Mikor mi élőben néztük és foglaltuk le a mi kutyusunk több, mint egy órát voltunk náluk és mindenről felvilágosítást kaptunk, mikor elhoztuk szintén órákig voltunk és átdumáltunk csomó mindent, ők nem adják oda akárkinek a kutyusaik és ezzel csak egyetérteni tudok. Nekem jó tapasztalom van velük, kiegyensúlyozott, jó fizikumú és idegrendszerű kutyust kaptunk.
2021. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát amúgy nem tudom, mindenesetre nálam elásták magukat. Ha úgy dönt hogy nem adja oda, akkor írja meg hogy nem adjuk nektek oda, ne ilyen gerinctelen módon, hogy nem válaszol...
2021. márc. 27. 19:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy kíváncsiságból, mennyiért árulják a kutyákat?
2021. márc. 27. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

egyetértek


lehet elszaladt velük kicsit a ló...

2021. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha így kérdezted, ahogy ide leírtad, akkor ne csodálkozz.

-van kiskutya?

-egy fekete

-milyen nemű és mennyibe kerül?

-...

2021. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy részt, már előtte hetekkel írtam, aztán írtam újra hogy mindnek lett-e gazdija, másrészt, meg ha 200-250 ezret kifizetek valamiért akkor szeretném tudni mit kapok. Na mindegy
2021. márc. 28. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!