Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így ebben a formában elfogadot...

Így ebben a formában elfogadott ha megkötjük a kutyát?

Figyelt kérdés
Szobakutya igazából, most költözünk kertesbe, de kerítés még nincs. Ugyan úgy lemozgatjuk, de ha jó az idő akkor kikötjük az udvarra, hogy inkább kint feküdjon, kint úgyis jobban szeret lenni. A póráz amin van kb 3-4méter. Igazából nem menne el akkor sem ha nem lenne rajta, de vad vagy macska után lehet hogy elfutna, ezért a saját érdekében is megkötjük, mert sajna nem tudjuk folyton szemmel tartani. Ha be akar jönni bejön, ha kint akar lenni akkor kint van. Van kint vize is, vagy rágcsa. De szeret feküdni és csak aludni vagy nézelődni. Persze ha nem vagyunk itthon akkor bent van.
2021. márc. 28. 11:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ellene, megkérdeztem az miért jobb. És meg is kaptam a választ.
2021. márc. 28. 11:54
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

Ne azért ne pórázzal kössétek ki mert elvihetik, hanem mert a póráz nem arra való.

Pikk-pakk elszakad/elrágja, aztán hűlt helye lesz a kutyának.


Tudom, ez olyan póráz, a kutya meg nem olyan, de én szóltam.


Törvényben szabályozott hogy adott méretű kutyához mekkora lánc kell. Ezt érdemes megnézni, de amúgy senkit nem fog érdekelni.

2021. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok.
2021. márc. 28. 12:52
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Mi meg? :D

Ezen nincs mit tovabb targyalni kerdezo. A poraz szar, a megkotes szar modszer, szoval lehetoleg ne orokre maradjon igy. Masreszt meg osszeszarnam magam, ha azt latnam, hogy kerites nelkul egy nagytestu kutya egy kis rongydarabbal ki van kotve, tok egyedul a kertben. Oke, hogy nem jar arra senki, de csak egyszer kell, hogy baj tortenjen.

Csinaljatok meg a keritest, addig pedig atombiztos lancot hasznaljatok.

2021. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Olyanok válaszát várom akik leírnák még a véleményüket, vagy van tapasztalatuk. Neked nem kell

tovább irogatnodd. Köszi.

2021. márc. 28. 13:33
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Leírta a véleményét, az hogy sgghlye vagy, felelőtlen és nem fogadod el, már a te problémád.
2021. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
36%
Kb. 8-an elmondták a véleményüket, mint arra jutott (és szerintem is), hogy a pórázzal rossz megoldás kikötni a kutyát. Ezen, nincs mit ragozni tovább.
2021. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!