Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Dudoros holyagok...

Mi lehet ez? Dudoros holyagok a hasan? Ti lattatok mar ilyet?

Figyelt kérdés

2. napja kap a 4honapos kutyam uj tapot es a hasan most vettem eszre ilyen kis holyagokat (pattanas szeru) lehet osszefugges?

vagy valami borbetegeseg?



(oltva feregtelenitve bolhairtva, es ha nem mulik holnap allatorvos)


2010. aug. 20. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
allergia?
2010. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én labimnak is volt...

Annyit sikerült kiderítenem, hogy valószínüleg az erdőben megszúrta valami, vagy esetleg egy szúnyog. Nálunk az egész hasa tele volt, és ahogy te is írtad nem csak bőrbír volt, hanem eleinte pici puklik, majd ezek mint egy pattanás kifehéredtek és kifakadtak.

Doki szerint allergiás reakció volt arra az anyagra ami bekerült a szervezetébe, mikor megszúrta valami.


Mindenesetre ha tápt válltottatok, lehet hogy túl hirtelen történt, nem fokozatosan és a szervezete így reagál rá. Lehet picit hanyagolni kéne az új tápot és két hétig a régivel vagy házikosztal etetni :)


Remélem segíttem

2010. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszaitokat, ahogy jottek ugy menetk ezek a holyagok, kifakadtak aztan szine nyomuk se maradt...


csokkentettem a tapot, es fott husit kap melle...


bar az is lehet ahogy irtad utolso hogy valami megszurta a hasat, ugyanis egesz nap kinnt hempereg egy tanyan, es szunyogbol sincs hiany!

2010. aug. 21. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!