Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám aki...

Mit csináljak ha a kutyám aki még életében nem harapott meg senkit, msot megharapta a tesóm egyik abrátját, a seb feldagadt és kisebb hólyagok keletkeztek a kezén. Esetleg kenőcs? Hideg borogatást tettem már rá. Egyéb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 21:45
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

a kutyának be van adva minden oltás, szal kizárt a veszettség vagy bármi egyéb betegség!

bocs a helyesírási hibákért de elég ideges vagyok és nem tudom mit csináljak:S

2010. dec. 23. 21:47
 2/29 anonim válasza:
100%
hát sztem doki!
2010. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
10%

Ügyelet!!!

A kutyát meg altattasd el

2010. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
egyéb ötlet? ilynekor nem tudom dokihoz vinni, a kutyát emiatt nem fogom elaltatni, első ilyene set és még csak 2 éves.
2010. dec. 23. 21:52
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjad már.. Miért kéne elaltatni a kutyát!? Engem is harapott meg a sajátom (a kisebbet kutyámat akartam kiszedni a szájából mert majdnem megölte), amstaff-németjuhász keverék. Mondták a sebészeten, hogy vigyem be megfigyelésre, de elküldtem őket a francba, az én kutyámat ne figyelgesse senki, ne akarják elaltatni, tudom én milyen a természete, azt is tudom milyen mikor beidegesedik.

Nem kell elaltatni. Nagyon megharapta, vagy csak felületi? Ha felületi és minden oltása meg van, akkor mehet haza a francba. Ha nagyon megharapta, akkor meg menjen sebészetre, mondja meg, hogy megharapta a kutyád (nem köteles kiadni az adataidat, és a kutyát sem vagy köteles beadni megfigyelésre, ha a másik fél nem akaratoskodik), és ennyi...

Nem kell ettől megijedni. Legrosszabb esetben tetanusz injekció lesz a vége. :)

2010. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

tetanusz nem akkor kell ha esetleg nincsen meg valamilyen oltás?

csak felületi csak eléggé megiijedtem...:S lehet már lesz jeget akartam rárakni de nem volt itthon.:D

hideg borogatás sztem elég rá nem?

2010. dec. 23. 21:57
 7/29 anonim ***** válasza:
18%
Persze, menjen csak haza a francba a gyerek...elvégre tök természetes hogy a kutyád megharapdálta.....
2010. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
én egyszer beleszaladtam egy üvegajtóba és kaptam tetanuszt. szóval úgy lenne logikus, hogy a tesód egyik barátja is kap majd. egy gyerek ne féljen már egy tűtől...
2010. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

ja senkinek nincs kifogása semmilyen tű ellen ez csak az én banális kérdésem volt:Dén úgy tudtam:D ennyi... nemis mondtam neki még.:D

ezek a barmok most lefújták dezodorral és msot lefagyott a keze... -.-' mondom brávó..

2010. dec. 23. 22:03
 10/29 anonim ***** válasza:
48%
Ügyelet, biztos ami biztos, tetanusz és fertőtlenítés. Kötelesek elvileg kimenni megfigyelni, de ha az oltások rendben vannak, nem lesz semmi gond. A kutya nevelésére meg rá kéne menni kicsit komolyabban, nehogy nagyobb baj legyen belőle.
2010. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!