Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát mennyibe kerül havonta...

Kutyát mennyibe kerül havonta tartani?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:

Erre azt írtam, hogy akik ekkora állatbarátok...

Azok miért pénzelik azt az ipart, amik növényevők millióit vágják le, hogy kutyával megetessék?


Mert ugye a prémium táp erre van kihegyezve



Miközben tudjuk, hogy mesterséges tápokon is nagyon jól el lehet egy kutya.

2021. márc. 30. 12:08
 52/75 A kérdező kommentje:

Most olvasom a "prémium táp" összetevőot


Miközben olcsóbb tápokban egyébként is emberi fogyasztásra szánt húsok melléktermékei kerülnek, nem vágnak azért pluszban állatot

2021. márc. 30. 12:09
 53/75 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy kérdező,hagyd a francba ezt a kérdést,itt a kutyás szekciót évek óta a hisztis sznob gyerekpótléknak ,játékkutyának,trendiskedésnek,a kutyát játékbabának tekintő idegbeteg nőszemélyek uralják akik a saját nyomorukat élik ki szerencsétlen kutyákon...Nézz meg pár ilyen kérdést és meglátod igazam van...(a téma másik verziója sem rossz, ott meg azért feszítik keresztre az idetévedt embert ha nincs a kutya iskolába járatva és nincs félretéve hatmillió forint a kutya esetleges orvosi kezelésére...)
2021. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan kerdezo magyarazni kell azt, hogy miert is rossz a 4-10%-os hustartalmu gagyi tap a kutyanak?

Es miert is jobb ezzel szemben a 80-90%-os hustartalmu tap?


Egyebkent meg nem kell tappal etetni, lehet fozni is vagy nyersezni is a kutyaval. De kapjon hust, ne gabonas-izfokozos szemetet.

2021. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

Igen olvasom.


Nagyon furcsa, hogy itt mindenki állatorvosi kezelésekről meg költségekről beszél.

Én még sosem hallottam olyanról, hogy valaki sok pénzt hagyott volna mittudoménmilyen kezelésre...


Vagy hogy valami kutyának olyan hatalmas baja lett volna...


Pedig van 2 állatorvos is...


Mondjuk nem is mercivel járnak, hanem dacsia-val

2021. márc. 30. 12:15
 56/75 A kérdező kommentje:

#54


Ha visszaolvasol, 2 kérdésem volt.


Mennyibe kerül 1 kutyát havi etetni, és 3000/kg árakat nyögtek be.


Erre mondtam, hogy csirke, hal stb. 200-600-1200 ig terjed...

Hol a maradék 2000 ft kg-onként?


A másik kérdés az volt, hogy a hatalmas állatbarátok nem sajnálják-e azt, hogy ha a prémium tápokban valódi állatokat vágnak le, miközben az olcsóban nem?


És nem látom hogy különbség lenne végeredményben egy drága vs olcsó táp között, esetleg valami tudományos cikket be tudsz linkelni, mert nem találom, hogy milyen élettani hatást okoz, esetleg mesterségessel szemben.

2021. márc. 30. 12:19
 57/75 anonim ***** válasza:
21%
Ó akkor te még nem tudsz semmit,képzeld el h itt csodálatos módon minden második kutya allergiás valamire,csirkére,gluténre,stb...Érdekes módon a gazdájuk is...Ja meg kihagytam h ha ezen az oldalon panaszkodsz h megőrülsz a szomszéd kutyájának a non stop ugatásától akkor megkapod h költözz el meg h kérd el a szomszéd kutyáját minden nap és foglalkozz vele te h jobban aludjon...
2021. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
92%
"Én még sosem hallottam olyanról, hogy valaki sok pénzt hagyott volna mittudoménmilyen kezelésre..." Akkor gondolom a környezeteben a beteg, dögöljön meg hozzáállás az alap.
2021. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:

A másik az volt, amikor benyögtek itt nekem 20-50 ezrest tartományt, erre azt írtam, hogy abból meg lehet győzni 800 kg szarvasmarhát is, 800 kg lovat is, nem 35 kg kutyát, és nagyon fura ez a hozzáállás.


Ennyi volt a megjegyzésem

2021. márc. 30. 12:23
 60/75 A kérdező kommentje:

#58


nem, inkább csak nem betegek a kutyák

2021. márc. 30. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!