Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kombinált oltást elég 3...

Kombinált oltást elég 3 évente beadatni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 3 évig hatásos, ahogy a veszettség elleni is, csak azt évente kötelezővé tették, de egyébként tovább tart a hatása. Esedékes a kutyáim oltása, most szeretném a veszettség ellenit és a kombináltat is beadatni, de lehet csak a veszettség ellenit kapják majd következő években. Nem akarom túl oltatni őket. Mit gondoltok?

2021. márc. 31. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mi Németországban élünk. Itt ugye elég 3 évente veszettség ellen oltani, ha nem visszük külföldre, azonban kombináltat évente kap, mindenki így oltatja a kutyát itt.
2021. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kiskutyám évente kap oltást
2021. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is évente
2021. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nehéz eldönteni, mert egyik orvos azt mondja muszáj évente, úgy hatásos, másik orvos meg azt hogy nem szükséges az évenkénti kombinált.
2021. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is èrdekelne. Tavaly kiskutyakènt végig kapta minden oltàsàt, ma adta a doki a veszettsèg ellenit. De kombinàltra azt mondta nem kell. Két dokihoz járunk, ez helyben van, amolyan falusi orvos, csak az oltàsokat adatom itt, tegnap màsiknàl voltam szívfèreg teszten, ott viszont nem kèrdeztem az oltàst. És most nem tudom vigyem e vissza kombinàltra.
2021. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!