Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor vagyis milyen idősen...

Mikor vagyis milyen idősen fürdethetem meg a kiskutyát?

Figyelt kérdés
van 1 68 hetes kutyám mikor fürdethetem meg?
2010. aug. 20. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

hatvannyolc hetes?? XD

én úgy tudom, hogy a legtöbb kutyafajtát ( amelyeket nem szükséges kozmetikába vinni) csak akkor kell fürdetni, ha látszik rajta hogy koszos, vagy rossz szagú a bundája.

2010. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne visszakeresni picit? Naponta 2 ilyen kérdést tesznek fel. Vízzel AKÁRMIKOR megfürdetheted. Kölyökkutyának való samponnal is, ha büdös, de azzal 1 évben csak párszor, nem tesz jót a túl gyakori (samponos) fürdetés. Ha meg bolhás, akkor az arra megfelelő bolhák kiírtására alkalmas samponnal.
2010. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom 6-8 hetes :o) Miért szeretnéd megfürdetni? Belehempergett valamibe vagy csak úgy? Amíg valami nagyon nem indokolja akkor addig samponnal semmi esetre se, amíg a babaszőrét át nem váltja felnőtt bundára - de utána is max fél évente, mert egyébként elveszti a természetes ellenállóképességét. Vízzel átöblítheted.
2010. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem igazán megy de magpróbálom más ötlet??
2010. szept. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!