Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányt a yorkim kétszer is, és...

Hányt a yorkim kétszer is, és most meg picit remeg, és fekszik. Mit tegyek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

1 éves a yorkim

láttam rajta hogy nem annyira jókedvű,aztán most hányt egyszer ilyen tésztát adtam neki 1 darabot,ilyen nagyobb tésztát,aztán feltettem az ágyra hogy pihenjen és az ágyra hányt. (körtét,szalámit)

nem jókedvű ,picit remeg:( mit tegyek? (nem akarok egyből állatorvoshoz futni,mert már volt olyan hogy hányt,aztán jobban lett. szerintetek nagy a baj? hogy segíthetek neki hogy jobb legyen?elmúlik? (most szólt a tesóm hogy megint hányt,és megint fekszik és picit remeg:( )

segítsetek:(

14L


2010. aug. 20. 13:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
azt hittem most jobban van,játszani akartam vele,már nem volt azthiszem annyira rosszul,de most megint hányt kétszer,de már csak ilyen folyadék jött belöle,ja és elöbb ivott vizet!!
2010. aug. 20. 13:52
 2/14 anonim ***** válasza:

a te yorkid a bepisilős ugye? sőt, biztos...



minek adsz a kutyának minden sz.rt?

miért nem eszik egy féle jó minőségű tápot?


egyébként ezt így nehéz megmondani. én elvinném állatorvoshoz.


Te nem vagy felelősségteljes kutyatartó, csak egy kislány, akinek divatból yorki kellett.

Viseld a következményeit.

2010. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2010. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ajj istenem milyenek vagytok.....nem veszitek észre hogy nem ez a kérdésem,kit érdekel..nem divatból kell,ő az életem,és nem adtam neki minden sz*rt,akkora bunkók vagytok,nem hogy segítenétek..
2010. aug. 20. 14:01
 5/14 A kérdező kommentje:
segítsetek könyörgöm:( olyanok vagytok..bezzeg a hogyan fogyjak le kérdésre van nyolcezer válasz,de ha baj van akkor nem érdekel senkit!:(
2010. aug. 20. 14:19
 6/14 A kérdező kommentje:
ja és megvan az összes oltása,de most júniba kellet volna vinni megint egy oltásra,tudjátok,ami kötelezőő az megvan,de idén nem kapta meg,mert hiába mmondom anyukámnak nem visz el mert nem ér rá:@@@@@@@
2010. aug. 20. 14:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen segítséget vársz? Az, hogy a kutya egyszer-egyszer hány, teljesen normális. Az, hogy folyamatosan hány, már nem normális. Hogy még remeg is hozzá és kedvetlen, az már nagyon nem normális. És te sem vagy normális, hogy itt kérdezősködsz ahelyett, hogy szólnál a szüleidnek akik felhívnák az állatorvost, elmondanák a tüneteket és megbeszélnék vele, hogy mi a további teendő.
2010. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vidd állatorvoshoz, nem érted???????

Mit vársz itt tőlünk??!!

2010. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

már szerencsére jobban van

itt látszik milyen agyatlanok vagytok..nem segítenétek,csak linkelitek az előző kérdésem..gy*kerek

2010. aug. 20. 15:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, hívd fel/ki az állatorvost!!!!!!!

Nézd... Nem szeretnék beszólni, különben én is csak 15 vagyok, de van egy kutyám nekem is, és igazuk van az előttem szólóknak. Hidd el a kutyádnak lenne jobb ha fognád a kis mobilodat (gondolom, van), és telefonálnál a dokinak. Lehet, hogy már jobban van, de lehet, hogy átmeneti. Olvastam, hogy egy bélelzáródás pl. akár fél nap alatt is végezhet a kutyával. Igen, a tiéddel is. Az, hogy folyadékot hány, veszélyes lehet.

Ugye szereted a kutyádat? Én elhiszem neked, hogy nem csak divatból kell. Olvass szakirodalmat, kérdezz hozzáértő emberektől. Vagy már mindent tudsz? Nem szégyen, ha valamit nem tudsz a kutyádról. Az a szégyen, hogy nem is akarod megtudni.

Le szokták nézni a fiatalabbakat, hogy a "mi kezünkbe nem való még semmi, ami él és mozog, mert úgysem tudunk rá vigyázni".

Bizonyítsd be, hogy Te más vagy!


Írj majd még, légysz, hogy mi lett a kutyáddal!


15/L

2010. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!