Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos babam este nyolckor...

9 honapos babam este nyolckor fekszik le aludni. Napkozben ketszer egy-egy orat alszik. Nem korai idopont ez? Reggel hetig alszik ejszaka iszik egy kis teat altalaban ketszer aztan alszik tovabb

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ugyan így van:):) annyi hogy reggel 6kor eszik aztán szunya tovább:D
2010. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kisfiam,este nyolckor alszik el hónapok óta.Én nem tartom korainak, sőt örülök neki, mert így van egy kis időnk egymásra a férjemmel is.Hajnal ötig alszik akkor iszik tejet, és még visszaalszik nyolcig.Nappal egyszer alszik 2-3 órát,de ha felébred hamarabb,mint másfél óra,akkor délután előfordul, hogy alszik még egyet 5-6 között.
2010. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. megnyugodtam mert en is ugy gondolom hogy kell egy kis ido a szuloknek csak kettesben.
2010. júl. 12. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Korai? Nekem tokeletes, sot!

Nalunk az az idealis, ha mindket gyerek (5 es 19 honapos) fel kilencig alszik melyen. En addig sakkoztam a nappali alvasokkal, amig igy nem alakult ki a rendszer. Amint valtozik az alvasigeny kiserletezgetek tovabb.

A pici ehseg miatt 5-6 korul ebred, mivel korankelo vagyok, igy ez nekem jo, a nagyobbikat fel nyolc korul en ebresztem a korai fekves ellenere. Het utan kezdodnek a furdetesek, nyolctol a picit altatom, a nagy mar magatol alszik el. Fel kilenctol a ferjeme vagyok. Nekem ez igy szuper.

2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén 9 hós babám is este 9 körül alszik el és reggel fél 8 - 8, de valamikor fél 9-kor ébred. Éjszaka legtöbbször 1x kel cicizni. SZintén 2x alszik még napközben, délelőtt másfél, du. 1 órát.
2010. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 9,5 hónapos a kisfiam. Napközben mostanában ő is kétszer alszik, de fél 8-kor fürcsi, 8-kor alvás. Reggel 6 és 7 között ébred, akkor kap tápit, és még visszaalszik általában 9-ig. Nekem így tökéletes, esténként még van egy kis időnk egymásra, a kertre, stb.
2010. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!