Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a kutyám a...

Miért eszi meg a kutyám a saját termékét?

Figyelt kérdés
Már többször is tapasztaltam, hogy odamegy a kakijához, megszagolja és megeszi. Alultápláltságról nem lehet szó, pont annyit kap, amennyi elő van neki írva.

2021. ápr. 4. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kutya primitív állat,nem tudsz vele mit kezdeni.Enni fogja ha kell ha nem.Jönnek itt a szakértők hogy ilyen táp miatt,olyan vitaminhiány stbstb.Én kutyám a taknyos zsepit zabálta kétpofára,azt mivel magyarázzátok??Minden szemetet összeszednek.Szar,takony,dög mindegy.Ezek meg nyalatják az arcuk vele.gg
2021. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont ilyen kérdést akartam kiírni, illetve ő nem a sajátját eszi, hanem utcán másét. Tápanyaghiánya biztos nincs, jó súlyban van, szuperprémium tápot kap jó minőségű konzervvel, rendszeresen van féreghajtva is. 2 éves már, de még mindig nem szokott le róla sajnos, hiába szidom meg ilyenkor mindig.
2023. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!