Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetne saját termék...

Hogyan lehetne saját termék márkám? Nekem kell legyártanom a terméket, vagy felférelni vkit, aki megcsinálja?

Figyelt kérdés

Gondoltam mivel grfaikusnak és egyéb művészettel kapcsolatos vállalkozás vagy tervbe rövid időn belül, így ha befutt, akkor akarok pl. Saját ceruza márkát vagy füzetett stb.

Mert nem vagyok teljesen megelégedve a jelenleg meglévőkkel.


2021. márc. 14. 11:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Először saját magaddal szembeni igényességgel kellene kezdeni.

Rossz a helyesírásod, értelmetlen a mondatszerkesztésed, trehánynak tűnsz, mert még a saját kérdésed sem olvastad vissza, mielőtt kiírtad volna ide.

Ha már belülről fakad ez a fajta igényesség, akkor pedig ne a gyk-n keress a jövődre és annak terveire választ, mert azt nem itt fogod megkapni.

2021. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell neked legyártanod. Az aldis tej sem az aldiban készül.
2021. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Brand építés, nem fogsz saját ceruzát gyártani, inkább megbízol valakit aki már gyárt, csak a te logo-d kerül rá és te találhatsz olyan gyártót, ami jobb minőségben állít elő jó minőséget.

Hány éves vagy kedves kérdező?

2021. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A magadfajtáknál az úgy szokott lenni, hogy jól kitalálják, hogy ők megcsinálják a saját brand-jüket, aztán ha eljutnak odáig hogy utána nézzenek hogy mivel is jár ez, rájönnek hogy sokkal bonyolultabb mint azt ők hiszik, és kb itt véget is ér a történet.
2021. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Na, megint egy álmodozó....


Megvan az a pártízmilliód, ami egy brand építéséhez szükséges...?


Utána meglesz a pénz arra, hogy levédesd a formát, logót, nevet, stb...?? Esetlegesen több országban is...??


Egyelőre nincs több kérdésem. :)

2021. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

#4: 10x10 pont (5-ös voltam)


:)

2021. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni, hogy lehet jobb ceruzákat és jegyzetfüzeteket gyártani. Ha 5 évente vásárolnom kell ezekből egyet, akkor bemegyek a Tescoba és megveszem a legolcsóbbat, egyáltalán nem adok a márkára. Másrészt a globális digitalizációban nem igazán érdemes ilyesmiben vállalkozni. De azért sok szerencsét!
2021. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7: na igen.... De még ha valami különlegesebbet is csinálna - szerintem a kérdező az életben nem hallott mérethatékonyságról.... És persze piackutatásról, vagy üzleti tervről sem. :-D
2021. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Na szóval...

Mindről tudok mi kell hozzá. Hallottam azokról,mikre ti azt mondjátok nem. Itt csak az alapot kérdeztem meg, hogy mégis pl. A stabilo márka hogyan lett.

Ezt én nem tervezem nagy márkának, csak egy kis pluszt adnák a nevemhez.


A leszólónak még annyit, hogy mindenki botfüllüként kezdte. Vhol el kell indulni 😂

Kis lépésekben elöszőr itt kérdeztem meg. Aztán megyek tovább... Nagyon rossz a felfogásotok, hogy mindenkibe bele köttök. De köszi a válaszaitokat, mert ti tudjátok hogy müködik. Gratula, gondolom vmikor érdekelt a téma, de megtudtátok mivel is jár és feladtátok...

2021. márc. 14. 12:51
 10/28 anonim ***** válasza:
Te ugye nem Prágában élsz, kérdező?
2021. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!