Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! SÜRGŐS! Lehet valami...

FONTOS! SÜRGŐS! Lehet valami baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám 2 darab 2 cm átmérőjű steviás vagy elitrites süti darabot evett meg. 2 cm nem sok, de nem tudom hogy van -e következménye. És mégegyszer. Aki csak tud válaszoljon! Nagyon fontos lenne!

#egészség #nemtudomkihansúlyoznihogymennyirefontoséssürgős
2021. ápr. 4. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nézd meg ezt a videót!

[link]

2021. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Hívd fel gyorsan az állatorvost! Azt tudom, hogy nyirfacukrot nem ehetnek, de ezekről nem tudok. Állatorvos tud biztosat.
2021. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Azt hiszem a stevia és az elitrit nem mérgező a kutyáknak. Most gyorsan rá is kerestem. A nyírfacukor az ugye halálos lehet, de a neten is azt írja, hogy a stevia és az elitrit okés, vagyis nem mérgező a kutyáknak. De ha veszélyes is lenne, szerintem ez olyan kevés mennyiség, hogy nem lenne baja szerintem. De mondom, a net szerint a stevia és az eritrit nem mérgező a kutyáknak.
2021. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
#3 ha csak "azt hiszed" akkor ne írj inkább.
2021. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

1-es a stevia egy természetes gyógynövény, az eritrit cukoralkohol.


Köze nincsen a nyírfacukorhoz egyiknek sem.


Kérdező fel kéne hívnod egy állatorvost és megkérdezni.

2021. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 alátámasztom a 3-as érvelését. Utánanéztem neten. Egy kutatásban 1 évig etettek elitrites édesítőszerrel kutyákat és a szervezetükben semmilyen károsodást nem fedeztek fel. Egyelőre jól van. Ha holnap bármilyen rosszat tapasztalok, hívom az álltorvost.
2021. ápr. 4. 21:08
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
Jobb, ha készíted az ásót.
2021. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Mármint azt akartam írni, hogy egy gyógynövényből készítenek édesítőt.


5-ös vagyok.


Mivel nem tudom, hogy milyen hatással van a kutyára így nem tudok érdemben választ adni, de egy állatorvos tudni fog választ adni neked, ezért hívd fel.

2021. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
7-es ne legyél már ilyen tahó!
2021. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Én már jártam így, ugyan nem stevia, hanem eritrit volt a sütiben. Kiszaladtam a mosdóba, az asztalon maradt, megevett egy darabot. Hívtam utána az állatorvost, akkor megnyugtatott hogy nem lesz baja, és nem is lett semmi gond!

Azóta van egy ilyen öntapadós sütifedőm, azt rá szoktam dobni a sütikre, amúgy is praktikus, de azóta a kutyus se jár rá. Ne izgulj, nem lesz semmi gond!:)

2021. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!