Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan, költözni fogunk...

Hamarosan, költözni fogunk családi házba, milyen kutya fajtát ajánlotok , ami egyben családbarát is?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 22:54
1 2
 11/16 JankaZalan2 válasza:
75%
Labrador! Imádnivalóak!
2021. ápr. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tündy77 válasza:
74%
Golden Retriver: kedves barátságos, okos, szeret úszni, mozgásigénye is sok, gyerekek mellé én is ajánlani tudom. Igazi család barát kutya fajta!! Én is most költöztem kertes házba s most kutatom keresek almot :) Itt utána tudsz olvasni: [link]
2021. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Mennyit foglalkoznal vele?
2021. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 cukikutyus ***** válasza:
38%
Dobermann valóban jó választás.Fegyelmezett,ragaszkodó.Nekem keverékben volt olyan,németjuhásszal volt keveredve.Csodálatos játszótárs,hűséges barát volt.
2021. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Én nekem a vizsla jutott eszembe, nagyon hűséges, aranyos. Csak az a probléma, hogy ha bent lakik kölyökkorában akkor valszeg tépni, rágni fogja a bútorokat. De ha kinti kutyus lesz sztem nem lesznek bajok. A magyar vizsla az egyik kedvencem. ❤️
2021. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 HELPERGUY4 válasza:
53%

Nagyobb: Golden Retriever

Közepes: Bernáthegyi

Kisebb: Francia bulldog

2021. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!