Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért követi a kan kutyánk az...

Miért követi a kan kutyánk az idős haldokló kutyánkat?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves idős kutyusunk, sajnos az állatorvos szerint hetek lehetnek hátra neki. Mindent megtettünk, hogy jó környezetben töltse el az utolsó időket, de mindeközben az 5 éves kan kutyánk elkezdte követni őt. Szinte levakarhatatlan róla, sétálni se jön már el, pedig imádott sétálni menni. Én úgy gondolom, hogy megérezte a közelgő véget, de kíváncsi vagyok szerintetek miért csinálja ezt? Több kutyusunk is van, de ők nem csinálják ezt.
2021. ápr. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra tippelnék, hogy megérezte, hogy lassan eltávozik a kutyus.

A családunk kutyája még a nagymamámmal csinálta ezt, egész nap ott feküdt vele.

2021. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is érzi. Nekem az 1 éves kutyusom csinálta ezt a 9 évessel, követte, bújt hozzá, aztán amikor nem jött többet haza teljesen depressziós lett..:(
2021. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

A tavozo kutyam mar nem akart kozeljonni hozzam. Elhuzodott. Szornyu volt atelni. Nagyon szerettem es o is engem.

Tudom,h kutyaknal igy szokas: ha haldoklik,elvonul meghalni.

2021. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére még eszik, és jön bújni, de örülök, hogy legalább a másik kutyusunk vigyázz rá :(
2021. ápr. 6. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Látja, hogy nincs jól. Vigyáz rá, őrködik, minél többet akar mellette lenni. Nálunk a macska csinálta ezt, mikor a kutya nagyon beteg volt. Mikor látta, hogy nem megy vele kergetőzni, odafeküdt mellé. Okos kis jószágok ezek.
2021. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!