Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyák megérzik...

Szerintetek a kutyák megérzik a rossz embereket?

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltunk a kutyáimmal és jött szembe egy férfi. Az egyik kutyám pedig elkezdte ugatni és morgott rá. Eddig sose csinált ilyet. Szerintem érezte, hogy nem jó ember lehet.

2021. ápr. 8. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
#10 ez is bennelehet, de az is hogy a kutya megérezte az ember milyenségét
2021. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
*benne lehet
2021. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Persze, bármelyik lehet:)

Csk gondoltam elmeselem.

2021. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

Ez így ennyiböl nem érzik meg.


Valószínű furcsa, ismeretlen volt számukra a szaga, mozgása, volt rajta valami ijesztő.

2021. ápr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Aham... És akkor most lekellett pontozni?
2021. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, valószínű ittas is volt a férfi. Lehet az érezték. Minden esetre furcsa volt. Mindenkinek ment a zöld :)
2021. ápr. 9. 08:05
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy megérzik, de szerintem ha mindig megéreznék, nem lennének megcsonkított és félszemű kutyák. A kutya a gazdájához gyakran akkor is ragaszodik, ha jól bánik vele, ha a leggaládabb ember.
2021. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is benne van a pakliba, hogy ilyenkor azt érzi a kutya ha megijedsz és védeni szeretne, de én nem vagyok kimondottan ijedős típus és az én kutyám is néha ha meglát egy fura alakot akkor elkezd ugatni rá. Én úgy gondolom, hogy a kutyák igenis érzik ha valami nem stimmel valakivel.
2021. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!