Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tápról? Szerintetek ezek alapján megint váltani kellene?

Figyelt kérdés

[link]


Ezta a Dado halas tápot kapja a kutyám. Korábban, amikor csirkéset (Eukanuba) kapott, véresre rágta a mancsait. A bárányostól (Happy dog) pedig folyton hasmenése volt. A Dado halasat imádja, nem vakarózik és rendben van a hasa is, viszont állandóan farkas éhes. Ha csak felállunk, szalad oda, ahol a kaját szokta kapni, néha csak egy óráig bámul minket meredten, de van, hogy az üres tálja mellett nyüszít. Csak reggel és este kap, annyit, amennyi az etetési útmutatóban van, illetve ha kutyanapközis egész nap futkorászós napja van, akkor egy kicsit többet.

Ezt a Dado tápot egyébként fajta csoportban ajánlották.

Mit tanácsoltok? Kell váltani, vagy mit tegyek ha ennyire nagyon éhes. Rendesen hallom kopogni a szemét.

Ha kell váltani, akkor melyik táp lehetne jó?


2021. ápr. 9. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta kutya? Mert vannak kutyák/kutyafajták akik betegig tudnák magukat enni. Nekünk labink van ha a napi adag dupláját kapná akkor is tudna enni de ugye nagyon nagyon elhízna és nem is tenne jót neki a sok kaja


1200ft/kg áron és ilyen összetevőkkel:


DaDo halas hipoallergén kutyatáp összetétele: Dehidratált tengeri hal (min. 28%=930g hal= 93% haltartalom), kukorica, kukoricaliszt, rizs (min. 8%), stabilizált olajak és zsírok, előfőzött keményítő, szárított cukorrépapép ( min. 2,5% ), cikória pép (frukto-oligoszacharidok FOS) lenmag ( Omega3 és Omega 6 forrás), mikrokapszulázott halolaj (Omega-3, EPA + DHA ) kondroitin szulfát és glükozamin (500 mg/kg), ásványi anyagok, rozmaring kivonat,tartósítószermentes, nem tartalmaz BHA-t, BHT-t, hozzáadott etoxiquint.


Én egy középkategóriásnak mondanám a DaDot.

2021. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmi áron én ezt kipróbálnám a helyedben:

[link]

2021. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is labrador
2021. ápr. 9. 09:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg jónak tűnik a linkelt táp.
2021. ápr. 9. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a dadót szeretik a fajtacsoportokban nyomni a tenyésztők, már én is észrevettem.

Az oka egyszerű, nagy kedvezményeket kapnak ettől a teleshop színvonalú tápgyártótól.



Inkább etetek brit prémiummal, esetleg brit care-el,

És nem anyagi megfontolás miatt.

2021. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendeled vagy boltban veszed? Ha rendeled,akkor honnan?
2021. ápr. 9. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:

árukeresőről rendelem


a legolcsóbbtól :D

2021. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!