Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor álljunk meg pisilni?

Hányszor álljunk meg pisilni?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy így írtam ki a kérdést. Szóval nyaralni mennénk, de a két magyar vizslámat ( egy 3, illetve egy 7 éves ) nem tudjuk senkire bízni. De amelyik szállót kinéztük, pont lehet vinni kutyust. Nagyon hosszú út lenne! Celldömölktől ( Vas megye ) Szilvásváradig. 4 - 5 fele ( reggel ) indulnánk. Hány óránként álljunk meg pisilni ( természetesen hogy a kutyák pisiljenek )? Akkor már sétálnánk is velük, de az kb hány perc legyen? egy fél óra elég? Kb 5 órás lenne az út.
2010. aug. 21. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
5 óra az hosszú, inkább legyetek minél gyorsabban túl rajta, 2x-3x álljatok meg. 10-15 perc futkározás és indulás tovább. De ilyen melegben gondoskodjatok vízről nekik.
2010. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is most vagyunk túl egy 5 órás úton. 2x álltunk meg, amikor nekünk is kellett. Egy felnőtt kutya símán kibírja. Nem kell fél óra sem, pár perc alatt megmozgatjátok magatokat és indulhattok tovább.
2010. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó nagyon köszi :) Szeptemberben mennék. Talán lehűl az idő kicsit. Azért indulunk 4 - 5 fele, hogy ne legyen olyan meleg. Azért még ha gondoljátok írhattok tanácsokat :)
2010. aug. 21. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen külföldre járok a kutyámmal a 12 órás út alatt 2-szer szoktam megállni.Ha nagyon meleg van akkor éjszaka utazunk és végig alszik :)
2010. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielött elindultok mindenképp végezzék el a dolgukat. Szerintem 2-szer elég lesz igy megállni.
2010. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!